Restauracja Czosnek i OliwaIndustrialne wesele w restauracji Czosnek i OliwaKlaudia i Mateusz

INDUSTRIALNE wesele w Bydgoszczy

Jako konsultantka ślubna uwielbiam wyzwania, cieszy mnie współpraca z każdą nową Parą Młodą. Dlatego w swojej pracy staram się by każde wesele, dzięki mojemu wsparciu, zyskało nutę niezwykłości i niepowtarzalności. W związku z tym, że organizacja przyjęć weselnych jest zajmująca, oraz to, że poświęcam jej całą swoją uwagę efekty moich starań bywają nietuzinkowe. Z tego powodu, gdy porzeczka jest bardzo wysoko podniesiona, satysfakcja gdy osiadam zamierzony efekt jest ogromna.
Tym razem Narzeczeni zdecydowali się na przyjecie w lokalu, którym byli absolutnie oczarowani, wybór padł na restauracje Czosnek i Oliwa. A ponieważ wystrój w tej restauracji jest odrobinę surowy, można by powiedzieć lekko przemysłowy, wyzwanie związane z organizacją wesela było większe.

Wesele w restauracji Czosnek i Oliwa


Z pewnością industrialny charakter restauracji Czosnek i Oliwa okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak przystało na prawdziwie industrialne wnętrza, są tam drewniane stoły, krzesła pozornie nie do pary. Na ścianach z cegieł wiszą obrazy lokalnego artysty, Wszystkie te elementy, rodem z magazynu wnętrzarskiego decydują o stylu industrialnym. O takim wystroju marzyła moja Para Młoda. Naszym celem było nadać wyjątkowości temu wnętrzu. W związku z tym przestrzeń została udekorowana w świece i geometryczne stojaki. Każdy ze stojaków do kwiatów był innego kształtu. Na stojakach zawieszone były nieregularne kompozycje kwiatowe. Poręcze schodów ustrojono w girlandy z szarych liści eukaliptusa które miękko otulały wnętrza. A stare lustro na którym wisiały sznury żarówek Edisona stało się tłem dla stołu Pary Młodej.

Małe upominki dla gości

Ponieważ malutkie słoiczki z sukulentami wpasowały się idealnie do wesela w stylu industrialnym postanowiliśmy, że będą idealnym upominkiem dla gości. W te malutkie sukulenty w słoiczkach wykorzystaliśmy jako nośnik do karteczki z imionami gości. Reasumując, ta realizacja była inna niż, organizowane wcześniej przeze mnie, ale stała się jedną z kolejnych ulubionych.

Jeśli chcecie obejrzeć pełną fotorelację z tej uroczystości zapraszamy tu:https://lavinciwedding.pl/industrialne-wesele/