Hotel Słoneczny MłynŚlub w Bydgoskiej Farze, uroczystość w kolorach Tiffany Blue na weselu w Słonecznym Młynie.Magdalena i Włodek

Ekspresowa organizacja ślubu i wesela na trzy miesiące przed uroczystością.

 Spotkanie z Magdaleną i Włodkiem odbyło się na trzy miesiące przed ustalona datą, na szczęście jesteśmy ekspertami w organizacji ekspresowych ślubów. Narzeczeni mieli jasno sprecyzowaną wizję swojej uroczystości ślubnej. Od początku ustaliliśmy, że to ukochany  kolor Panny Młodej Tiffany Blue stanie się kolorem przewodnim. Dlatego właśnie Tiffany Blue stał się łącznikiem wszystkich elementów związanych z przyjęciem weselnym. W związku z tym planując uroczystość, konsekwentnie utrzymywaliśmy tą samą linie kolorystyczną. Reasumując całość spójnie miała prezentować się podczas tego pięknego dnia.

Ślub kościelny w Bydgoskiej Farze

Ponieważ podczas uroczystości zaślubin, zaplanowana została jeszcze jedna ważna ceremonia, dlatego zorganizowaliśmy podwójną uroczystość. Były to chrzciny synka Pary Młodej. Ślub i chrzciny odbyły się w sierpniu, w bydgoskiej Farze. Po ceremonii kościelnej goście wraz z Parą Młodą jako symbol miłości wypuścili w niebo białe baloniki wypełnione helem. Ponieważ zależało nam na tym, by ten stały element dnia ślubu jakim jest pojawienie Pary Młodej nieco uatrakcyjnić, w związku z tym, Para Młoda wraz ze świadkami, w nieco nietypowy sposób przybyła na salę weselną. Musze tutaj jeszcze dodać, że wybór miejsca na przyjęcie weselne nie była przypadkowy. Od samego początku, to właśnie piękny widok z okien restauracji na płynącą obok rzekę, był decydujący. A jak już wspominałam hotel Słoneczny Młyn, jest nad rzeką Brdą, dlatego młodzi i świadkowie dopłynęli tam Ondyną.

Organizując tą uroczystość zadbaliśmy o szereg atrakcji, które urozmaiciły wesele. Oczekujących na Parę Młodą gości zabawiła Komik -Iluzjonista. Na sali weselnej pojawił się pięknie i smacznie prezentujący się Candy Bar, który uzupełnił ofertę tradycyjnych ciast, które zazwyczaj serwowane są na weselach. Nieco później, o zmierzchu odbył się spektakularny pokaz pirotechniczny, który goście obejrzeli z tarasu widokowego, podziwiając piękną panoramę miasta.