Hotel Pałac w MyślęcinkuŚlub i energetyczne wesele w Hotel Pałac w MyślęcinkuEwa i Dawid

Wesele z motywem przewodnim

Zorganizować wesele z motywem przewodnim to marzenie każdej konsultantki ślubnej. Dlatego tym razem, gdy tylko Narzeczeni na jednym ze spotkań wspomnieli, że być możne zdecydują się na motyw przewodni byłam zachwycona tym pomysłem.

Stany ach, te Stany…

W związku z tym zapadła decyzja o zorganizowaniu przyjęcia weselnego z motywem Stanów Zjednoczonych. Z uwagi na fascynację Pary Młodej tym krajem, zdecydowaliśmy, że motyw USA będzie przewijał się w dekoracjach na sali. Świetnym rozwiązaniem okazało się nazwanie poszczególnych stołów gości nazwami miast. Na weselu nie zabrakło więc gości z „Miami”, „Teksasu”, „Hawajów”, „Nowego Jorku” czy„San Francisco”. Z pewnością doskonałą atrakcją weselną, nawiązującą do motywu przewodniego była ścianka z symbolami USA, na tle której, goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Zapewniam Was ze cieszyła się ona ogromna popularnością. Każdy chciał przejść się po czerwonym dywanie i mieć zdjęcie ze Statuą Wolności.

Jak udekorować wesele w namiocie ?

Godna uwagi jest aranżacja namiotu w Pałacu w Myślęcinku, która idealnie wpasowała się w wyjątkowy klimat przyjęcia. Na sali królowała zieleń, złoto i świecie.Wysokie kompozycje kwiatowe podkreślały elegancję wydarzenia. Kwiatowa ścianka za stołem prezydialnym prezentowała się oszałamiająco. Cała utkana zielonymi liśćmi monstery, które były hitem tegorocznych przyjęć. Całość przywodziła na myśl zaczarowany ogród.

Słodki stół

Staram się, by organizowane przeze mnie przyjęcia weselne były nowoczesne i z klasą. Dlatego jeszcze na etapie planowania uroczystości zaproponowałam narzeczonym, aby na ich weselu pojawiła się Candy Bar. Taki słodki stół również wpisuje się doskonale w motyw przewodni. Przecież moda na wszelkiego typu Candy Bary przywędrowała do nas za oceanu. Nie muszę chyba zapewniać, że małe, przepyszne, misternie przygotowane smakołyki znikały w oczach! Z pewnością pyszny tort weselny składający się z oddzielnych porcji, w postaci gotowych deserków pasował tu idealnie. Na gości weselnych czekał barman, serwujący pyszne przynajmniej z nazwy amerykańsko brzmiące drinki.

Zaskakujące podziękowania dla Rodziców

W ramach podziękowań dla Rodziców Para Młoda przygotowała wzruszający utwór w prawdziwym studiu nagraniowym! Spełnienie marzeń wielu osób uwielbiających śpiewać. Niejedna łza zakręciła się w oku. muzyczny swoją energią nie pozwalał gościom zejść z parkietu, a zabawa w najlepszych nastrojach trwała do białego rana. Ewo i Dawidzie, życzymy wam samych wspaniałości i dziękujemy, że mogliśmy dla was stworzyć ten piękny dzień.