Hotel Pałac w MyślęcinkuŚlub i energetyczne wesele z gwiazdą z Las Vegas.Ewa i Dawid

Motywem tego przyjęcia weselnego, jest kraj w którym Ewa i Dawid spędzi swój miesiąc miodowy.

Z racji miłości Pary Młodej do Stanów Zjednoczonych, właśnie ten kraj stał się elementem, który przewijał się w dekoracjach sali. Każdy ze stołów gości był nazwany miastem z USA, nie zabrakło więc gości z „Miami”, „Teksasu”, „Hawajów”, „Nowego Jorku” czy„San Francisco”. Dodatkowo goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle ścianki z motywem Stanów Zjednoczonych, co cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Aranżacja namiotu w Pałacu w Myślęcinku idealnie wpasowała się w wyjątkowy klimat przyjęcia. Na Sali królowała zieleń, złoto i świecie.Wysokie kompozycje kwiatowe podkreślały elegancję wydarzenia. Kwiatowa ścianka za stołem prezydialnym prezentowała się oszałamiająco. Cała utkana zielonymi liśćmi monstery, które były hitem tegorocznych przyjęć. Całość przywodziła na myśl zaczarowany ogród.

Kolejnym ulubionym miejscem gości był słodki stół. Małe, przepyszne, misternie przygotowane smakołyki znikały w oczach! Dopełnieniem był tort składający się z dwu-smakowych porcji, który rozpieszczał podniebienie. Goście weselni mogli również posmakować pysznych drinków które serwowane byłe przez Barmanów.

W ramach podziękowań dla Rodziców Para Młoda przygotowała wzruszający utwór w prawdziwym studiu nagraniowym! Spełnienie marzeń wielu osób uwielbiających śpiewać. Niejedna łza zakręciła się woku.Zespół muzyczny swoją energią nie pozwalał gościom zejść z parkietu, a zabawa w najlepszych nastrojach trwała do białego rana. Ewo i Dawidzie, życzymy wam samych wspaniałości i dziękujemy, że mogliśmy dla was stworzyć ten piękny dzień.