Hotel Evita @SPAŚlub i wesele planowane na odległość.Joanna i Dariusz

  Uwielbiam wyzwania ! Organizacja ślubu Asi i Darka, którzy na co dzień mieszkają w Niemczech, była dla mnie jako konsultantki ślubnej nie lada  gratką !

Przyszli małżonkowie na dzień swoich zaślubin wybrali wyjątkową datę -pierwszy czerwca, czyli dzień dziecka! Tym sposobem wszystkim udzieliła się niezwykle radosna atmosfera. 

Przygotowania do Wielkiego Dnia Asi i Darka, trwały prawie rok. Tak niezwykły ślub planowany na odległość, został zatem zrealizowany głównie poprzez e-mail i za pomocą Skype! Krótkie wizyty przyszłych małżonków w Polsce, wykorzystywaliśmy zatem maksymalnie. Zdołaliśmy wówczas odwiedzić niesamowity salon sukien ślubnych oraz niezwykłą firmę krawiecką. To właśnie tam wybraliśmy doskonałe kreacje dla naszej Młodej Pary – Panna Młoda wybrała bajkową suknię, a Pan Młody szyty na miarę garnitur. W La Vinci nie odpuszczam zakochanym pierwszego tańca! Podczas odwiedzin w kraju, Asia i Darek nauczyli się pięknego układu tanecznego, który później zachwycił wszystkich gości.

Miejscem, w którym Asia i Darek powiedzieli sobie sakramentalne „tak” był kościół. Dla podkreślenia doniosłości zaślubin Młoda Para pojechała na nie czerwonym Cadillakiem. Przyjęcie weselne- po raz kolejny miałam okazję zorganizować w Hotelu Evita & Spa. To miejsce, które niezmiennie zachwyca bajkową wprost salą balową, za każdym razem urzekając od nowa. Styl uroczystości weselnej utrzymany był w eleganckim klimacie. Kolorem, królującym na sali, był ukochany przez Pannę Młodą fiolet. Cała sala skąpana była w kwiatach, a niesamowite oświetlenie architektoniczne podkreśliło efekty dekoracyjne.

Hotel był również miejscem pierwszych przygotowań przedślubnych Młodej Pary. Jako organizatorka ślubów i wesel, doskonale wiem jak ważny jest spokój o makijaż oraz fryzury w centrum wielkich wydarzeń – nawet goście mogli skorzystać z fachowego wsparcia makijażystki i fryzjerki.

Przyjęcie weselne udało się wybornie, a jego niezwykłą atrakcją była niespodzianka Pary Młodej dla ich rodziców. Było nią nagranie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym! Pomysł zrodził się w mojej głowie podczas przygotowań i niezwykle przypadł do gustu zarówno Asi jak i Darkowi – nie wspominając o wzruszonych rodzicach i gościach, którzy gratulowali Młodym odwagi i niesamowitego wykonania. Rodzice Nowożeńców nie pozostali im dłużni! W tajemnicy przed Asią i Darkiem poprosili mnie o zorganizowanie pokazu fajerwerków w rytm ich ulubionej piosenki. Atmosfera wesela była wyjątkowo szampańska za sprawą barmana, który serwował kolorowe drinki. Co więcej niesamowity zespół muzyczny rozgrzewał wszystkich gości do tańca.

Uroczystość udała się wyśmienicie! Nawet ja – konsultantka ślubna La Vinci, która często przeżywam niecodzienne śluby i wesela, ten jeden zapamiętam na długo. Ślub planowany na odległość naprawdę może się udać!