Wesele w hotelu [email protected] w Tleniu

Najważniejsze to wybrać datę ślubu.

  Uwielbiam wyzwania ! Organizacja ślubu Asi i Darka, którzy na co dzień mieszkają w Niemczech, była dla mnie jako konsultantki ślubnej nie lada  gratką ! Przyszli małżonkowie na dzień swoich zaślubin wybrali wyjątkową datę -pierwszy czerwca, czyli dzień dziecka! Tym sposobem wszystkim udzieliła się niezwykle radosna atmosfera. 

Ślub i wesele zorganizowane na odległość, to nie problem.

Przygotowania do Wielkiego Dnia Asi i Darka, trwały prawie rok. Tak niezwykły ślub planowany na odległość, został zatem zrealizowany głównie poprzez e-mail i za pomocą Skype! W związku z tym, krótkie wizyty przyszłych małżonków w Polsce, wykorzystywaliśmy zatem maksymalnie. Zdołaliśmy wówczas odwiedzić salon sukien ślubnych oraz firmę krawiecką. To właśnie tam wybraliśmy doskonałe kreacje dla naszej Młodej Pary – Panna Młoda wybrała bajkową suknię, a Pan Młody szyty na miarę garnitur. W La Vinci nie odpuszczam zakochanym pierwszego tańca! Dlatego też, podczas odwiedzin w kraju, Asia i Darek nauczyli się pięknego układu tanecznego, który później zachwycił wszystkich gości.

Ślub kościelny w Osiu

Miejscem, w którym Asia i Darek powiedzieli sobie sakramentalne „tak” był kościół. Dla podkreślenia doniosłości zaślubin Młoda Para pojechała na nie czerwonym Cadillakiem. Przyjęcie weselne – po raz kolejny miałam okazję zorganizować w Hotelu Evita & Spa. To miejsce, które niezmiennie zachwyca bajkową wprost salą balową, za każdym razem urzekając od nowa. Styl uroczystości weselnej utrzymany był w eleganckim klimacie. Kolorem, królującym na sali, był ukochany przez Pannę Młodą fiolet. Cała sala skąpana była w kwiatach, a niesamowite oświetlenie architektoniczne podkreśliło efekty dekoracyjne.

Niespodzianki na weselu

Hotel był również miejscem pierwszych przygotowań przedślubnych Młodej Pary. Jako organizatorka ślubów i wesel, doskonale wiem jak ważny jest spokój o makijaż oraz fryzury w centrum wielkich wydarzeń – nawet goście mogli skorzystać z fachowego wsparcia makijażystki i fryzjerki.

Przyjęcie weselne udało się wybornie, a jego niezwykłą atrakcją była niespodzianka Pary Młodej dla ich rodziców. Było nią nagranie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym! Tak więc, pomysł zrodził się w mojej głowie podczas przygotowań i niezwykle przypadł do gustu zarówno Asi jak i Darkowi. W efekcie czego, po prezentacji nagrania wzruszeniom nie było końca, zarówno rodzice jak i goście, gratulowali Młodym odwagi i niesamowitego wykonania. Rodzice Nowożeńców nie pozostali im dłużni! Ponieważ w tajemnicy przed Asią i Darkiem poprosili mnie o zorganizowanie pokazu fajerwerków w rytm ich ulubionej piosenki. Atmosfera wesela była wyjątkowo szampańska za sprawą barmana, który serwował kolorowe drinki. Co więcej niesamowity zespół muzyczny rozgrzewał wszystkich gości do tańca.

Uroczystość udała się wyśmienicie! Nawet ja – konsultantka ślubna La Vinci, która często przeżywam niecodzienne śluby i wesela, ten jeden zapamiętam na długo. Reasumując, jestem przekonana, że ślub planowany na odległość naprawdę może się udać! A więc jeśli mieszkacie za granica, a planujecie wesele w Polsce, nie obawiajcie się, krótko mówiąc zapraszamy do kontaktu.

A ponieważ, to nie jedyna zorganizowana przeze mnie uroczystość w Hotelu Evita, dlatego zapraszam do obejrzenia kolejnej realizacji: https://lavinciwedding.pl/slub-cywilny-evita/

 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 001 evita lavinci 1
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 002 evita lavinci 2
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 003 evita lavinci 3
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 004 evita lavinci 4
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 005 evita lavinci 5
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 006 evita lavinci 6
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 007 evita lavinci 7
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 008 evita lavinci 8
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 009 evita lavinci 9
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 010 evita lavinci 10
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 011 evita lavinci 11
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 012 evita lavinci 12
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 013 evita lavinci 13
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 014 evita lavinci 14
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 015 evita lavinci 15
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 016 evita lavinci 16
 • Wesele w hotelu Evita@SPA w Tleniu 017 evita lavinci 17

Foto : https://vivacolor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *