Restauracja MaestraMajówkowy ślub i przyjęcie weselne w sercu miasta.Karolina i Mikołaj

Wyjątkowa majówka, czyli ślub i wesele Karoliny i Mikołaja

Jako konsultantka ślubna pracuję głównie w okolicach miasta Bydgoszcz, gdzie mam okazję organizować szczególne uroczystości. Mój wiosenny projekt sprawił, że pomimo wieloletniego doświadczenia jako organizatorka wesel, mogłam odkryć nowe, zupełnie nieznane mi pokłady kreatywności i stworzyć kolejną niezwykłą oprawę uroczystości. Majowy ślub oraz wesele Karoliny i Mikołaja udały się doskonale.

Państwo Młodzi zapragnęli przeżyć swój ślub w tradycyjnej oprawie,dlatego też postarałam się, aby ich przysięga małżeńska odbyła się w niezwyklej, pełnej wzruszeń i radości atmosferze. Na ślubie nie zabrakło oczywiście oryginalnej niespodzianki. Na zaledwie tydzień przed ślubem, do La Vinci zgłosił się z nietypową prośbą jeden z gości weselnych. Zapragnął on zrobić Karolinie i Mikołajowi mały prezent w postaci wyjątkowego środka transportu do ślubu, dlatego też w wielkim entuzjazmem pomogłam mu zorganizować przepiękny, zabytkowy niebieski Cadillac z 1962 roku. Jak można się domyślić, była to niesamowita atrakcja, która dodała całej uroczystości niezwykłego charakteru.

Później po szalenie urzekającej ceremonii, młodzi małżonkowie oraz ich goście udali się do restauracji Maestra, którą odmieniłam za sprawą przepięknych dekoracji. Szczególnym punktem sali stał się stół prezydialny, przy którym zasiadła Młoda Para. Okrągły blat stołu został pokryty różowym cekinowym obrusem, z którego bajecznie spływała kompozycja kwiatowa, podkreślająca wyjątkowość okazji i wagę zasiadających przy nim gospodarzy imprezy.

Wśród ciekawych atrakcji wesela Karoliny i Mikołaja były zdjęcia z Młodą Parą, które wykonać można było na tle spersonalizowanej ścianki kredowej przy pomocy aparatu INSTAX. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć grupowych na tarasie restauracji. Po zapadnięciu zmroku, wszyscy goście i Państwo Młodzi udali się na zewnątrz, gdzie niezwykłym i bardzo przyjemnym akcentem były zimne ognie, które wniosły niezwykły, romantyczny nastrój.

Ślub i wesele Karoliny i Mikołaja przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, wszystko udało się bezbłędnie, a jako konsultantka ślubna jestem przekonana, że zarówno Państwo Młodzi jak również ich goście, podobnie jak ja, zapamiętają ten dzień na długo. Oto jak wyglądał ten dzień.