Dlaczego Wedding Planner pomoże Ci zapanować nad chaosem przygotowań do ślubu?Konsultantka ślubna - Anna

To Wasz wielki dzień dlatego dobry plan to podstawa!

Planowanie ślubu to wyzwanie, które przyprawiać może o zawrót głowy. Nie da się ukryć, iż ten jeden, jedyny dzień większość z nas chce przygotować idealnie, tak aby pozostał w pamięci na całe życie.

Niestety, perfekcyjny ślub i wesele wymagają dużo pracy i czasu, z którym często mamy poważny problem. Narzeczeni, a w głównej mierze przyszłe Panny Młode, na samą myśl o wszystkich drobiazgach i detalach jakie trzeba mieć na uwadze podczas planowania, wpadają w panikę. Na szczęście na pomoc w tych sytuacjach wychodzi ktoś, kto zna się na rzeczy jak nikt inny – wedding planner!

Dlaczego mogę być dla Ciebie nieodzowną pomocą?

Nerwy i ciągłe pilnowanie tego, aby ślub odbył się wedle wymarzonej wizji może być bardzo trudne. W natłoku możliwości łatwo się pogubić. Jestem osobą która pomaga utrzymać wszystko na dobrym torze, opracowuję plan przygotowań i staram się urzeczywistnić wizję idealnej uroczystości. Potrafię zapanować nad chaosem i pilnuję by wszystko poszło zgodnie z zamierzeniami. Podróż od ustalenia daty ślubu do spotkania przy ołtarzu to długa droga, dlatego oddanie steru w moje ręce sprawi, że nawet deszcz będzie sprzymierzeńcem uroczystości! Plany „B” to moja specjalność!

Stres, ach ten stres

Stres związany z organizacją wesela sprawia, że atmosfera bywa naprawdę gęsta. Państwo Młodzi, rodzice i wszyscy najbliżsi, często zamiast celebrować i cieszyć się wielkim dniem, gorączkowo dopracowują detale do ostatnich minut. Moim zadaniem jest to, aby wszyscy mogli odetchnąć i zająć się sobą, a nie kwiatkami w kościółku czy opłaceniem kwartetu smyczkowego.

Grunt to dobrze przygotowany scenariusz uroczystości

Ślub i wesele bardzo często odbywają się w różnych miejscach, stąd nie sposób jest być w dwóch odległych od siebie lokalizacjach jednocześnie. Jako wedding planner mam to opanowane do perfekcji i jestem w stanie dopilnować wszystkich detali bez angażowania Państwa Młodych. Na podstawie wcześniej ustalonego scenariusza koordynuję cały dzień –jedzenie, dekoracje, każdą dodatkową atrakcję.

Zaufana osoba, to gwarancja sukcesu!

Jako wedding planner przeżywam każdą uroczystość jak swoją. Podczas gdy tak naprawdę, jestem w niej jedynie szarą eminencją. Planując ślub, narzeczeni często czują ogromną presję. Chcą zaimponować stylem, kreatywnością,sentymentalną fantazją. Wszystko to łączy się jednak z ogromem pracy i stresem. Na szczęście jestem do dyspozycji, gotowa by pomóc urzeczywistnić wymarzony ślub i wesele.

Zaufaj swojemu wedding plannerowi, chcemy dla Was jak najlepiej….

Poszukiwania idealnego miejsca, menu,muzyki, kościoła i innych elementów może spędzać sen z powiek i wydaje się nie mieć końca. Jeżeli zatem masz wizję tego, jak miałby wyglądać Wasz wielki dzień, lub też potrzebujesz małej podpowiedzi – jestem dla Ciebie. Poszukam idealnych opcji usług i miejsc , które pozwolą urzeczywistnić wyśniony klimat wydarzenia (znam je od podszewki). Już moja w tym głowa żeby wszystko stało się kompletną całością, która sprawi, że dzień ślubu będzie niezapomniany.

Dzień ślubu zdarza się raz –nie przegap go!

Gdy spoglądam na zakochanych nowożeńców, którzy przeżywają swój WIELKI DZIEŃ ze szczęściem wypisanym na twarzy, wiem, że moja praca ma sens. Dlatego przygotowania do ślubu oddane w moje ręce sprawiają, że bajka ta, musi skończyć się happy endem. A widok beztroskich, uśmiechniętych i cieszących się każdą drobnostką Państwa Młodych i ich gości daje mi największą radość.

Dążę do tego, aby ceremonia, smak koktajli, szalone tańce do białego rana stały się udziałem wszystkich na 100%. W związku z tym ja zajmuję się planowaniem, a Wy po prostu cieszcie się tym niezwykłym dniem.

Wasza Wedding Plannerka – Anna

Jeśli chcecie obejrzeć naszą realizację zajrzyj tutaj https://lavinciwedding.pl/industrialne-wesele/