Pałac RomantycznyPiękny ślub kościelny w plenerze oraz eleganckie przyjęcie weselne.Natalia i Kazimierz

Plenerowa ceremonia kościelna w parku Pałacu Romantycznego oraz zjawiskowe przyjęcie weselne Natalii i Kazimierza.

Natalia i Kazimierz sakramentalne „tak” powiedzieli sobie podczas plenerowego ślubu w parku Pałacu Romantycznego w Turznie. Biały dywan,ceremonia uświetniona muzyką graną przez kwartet smyczkowy, a symboliczną kropką nad „i” był występ tenora, który zapierająco dech w piersiach wykonał Ave Maria. Któż by nie chciał w takiej scenerii złożyć przysięgi?

Zjawiskowo piękna Panna Młoda oraz zapatrzony w nią Kazimierz, prezentowali się w tym dniu oszałamiająco, a radosny uśmiech nie znikał z ich twarzy.Młodych spod kaplicy na salę weselną przewiózł stylowo ozdobiony powóz, zaprzęgnięty w konie.

Organizacja przyjęcia weselnego dla 150 gości, poprzedzona kolacją powitalną oraz poprawiny – to było nie lada wyzwanie! Ale od czego ma się konsultantkę ślubną? Dbam o wszystkie detale, każda propozycja i wybór są przemyślane, dlatego też sala prezentowała się bardzo romantycznie. Goście byli zachwyceni. Szykowne wesele w salach pałacu było niezwykle udane.

Wysokie kompozycje kwiatowe w kolorach pudrowego różu, komponowały się z oryginalnym dodatkiem, którym były prezenty dla gości. Małe, brokatowe butelki szampana idealnie współgrały z wystrojem i złotymi krzesłami chiavari, które specjalnie na życzenie pary młodej zamówiliśmy do lokalu. W każdym najmniejszym szczególe zadbałam o to, aby sala prezentowała się elegancko i z klasą – dokładnie tak, jak wymarzyli to sobie Państwo Młodzi. Tak dopracowana organizacja wesela to dla mnie wyzwanie, ale i niesamowita satysfakcja. To powoduje również świadomość Pary Młodej, że jeden z najważniejszych dni w swoim życiu powierzyli właściwej osobie.