Pałac RomantycznyPlenerowy ślub kościelny w Pałacu RomantycznymNatalia i Kazimierz

Plenerowy ślub kościelny oraz zjawiskowe przyjęcie weselne Natalii i Kazimierza.

Organizacja tej uroczystości, była dla mnie jako konsultantki ślubnej nie lada wyzwaniem. Przygotowania związane ze ślubem trwały nieprzewalanie cały rok. Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień, i Para Młoda zajechała na miejsce zaślubin pięknym, lśniącym powozem. Lando specjalnie na tę okazje udekorowane było kwiatami, oraz zaprzęgnięte w dwa gniade konie. Natalia i Kazimierz sakramentalne „tak” powiedzieli sobie podczas ślubu kościelnego w plenerze, w parku Pałacu Romantycznego w Turznie.

Plenerowy ślub kościelny w Pałacu Romantycznym lavinci pa ac romantyczny 076 1
Plenerowy ślub kościelny w Pałacu Romantycznym lavinci pa ac romantyczny 050 2

Ponieważ tego dnia wszytko musiało być wyjątkowe, to biały dywan, po którym stąpała Para Młoda został spersonalizowany złotymi inicjałami N i K. Ceremonia ślubna odbyła się w otoczeniu starych drzew, na schodach uroczej kapliczki. Podczas mszy zagrał kwartet smyczkowy, oraz wystąpił solista operowy. Tenor uświetnił tą uroczystość śpiewając Ave Maria. Któż by nie chciał w takiej scenerii złożyć przysięgi małżeńskiej?

Plenerowy ślub kościelny w Pałacu Romantycznym lavinci pa ac romantyczny 081 3

Ach, te śluby w plenerze

Natalia jako Panna Młoda i Kazimierz jako Pan Młody, prezentowali się w tym dniu oszałamiająco. Radosny uśmiech nie znikał z ich twarzy. Po zakończeniu ślubu kościelnego w plenerze, goście przystąpili do składania życzeń nowożeńcom, po czym Młoda Para udała się powozem na salę weselną. W związku z tym, że miejsce zaślubin było nieco oddalone od Pałacu Goście mieli okazje przespacerować się parkowymi alejkami udając się do Pałacu Romantycznego, gdzie czekało na nich przyjecie weselne.

Wesele w Pałacu

Musę przyznać, że organizacja kilkudniowej uroczystości weselnej dla 150 gości, poczynając od kolacji powitalnej, przyjęcia weselnego, kończąc na poprawinach – to nie lada wyzwanie! Ale od takich zadań jest konsultantka ślubna. Jako wedding planner dbam o każdy detal. Ponieważ rekomenduje najlepszych usługodawców, i nawet tak rozbudowane dni około ślubne są doskonale zorganizowane. Z ogromną dumą mogę powiedzieć, że ta uroczystość udała się wspaniale, a sala weselna prezentowała się idealnie. W związku z tym Para Młoda oraz goście byli wprost zachwyceni.

Dekoracje w stylu Glamour

Stoły gości nakryto atłasowymi obrusami w odcieniu szampańskim. Na stołach ustawiono złote nośniki na których dumnie królowały zachwycające kompozycje kwiatowe w kolorach pudrowego różu. Specjalnie na tę uroczystość wypożyczono złote krzesła chiaviari które komponowały się z oryginalnym dodatkiem, którym były nietypowy prezenty dla gości. W ramach prezentu powitalnego, przy każdym nakryciu na gości czekał upominek w postaci buteleczki szmpanika ozdobionej brokatem. Te małe, brokatowe butelki szampanika idealnie współgrały z wystrojem i złotymi krzesłami.

I jeszcze więcej stylu Glamour

Stół Pary Młodej prezentował się imponująco, dlatego chcę poświęcić mu kilka słów. Ponieważ to właśnie w okolice stołu Pary Młodej zazwyczaj wędrują spojrzenia gości. I w tym przypadku zadbałam o wyjątkowy efekt wizualny. Stworzyłam ściankę za stołem Pary Młodej, która cała była wykonana z kwiatów. Ścianka kwiatowa została odpowiednio oświetlona, dzięki czemu zyskała głębi wyrazu. Na stole udrapowano złote cekinowe obrusy, na nich były kwiaty oraz kielichy ze świecami.

Atrakcje weselne

Na przyjęciu weselnym nie mogło zabraknąć atrakcji zarówno dla najmłodszych jak również dla starszych uczestników. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebą i oczekiwaniom powstała specjalna strefa chillaut. W której każdy mógł odpocząć w wygodnych sofach po szaleństwach na parkiecie, napić się Whisky lub zapalić cygaro. Na gości czekały dwa stoiska barmańskie w których barmani serwowali napoje z procentami dla dorosłych, a dla dzieci okazałe drinki bez alkoholu. Nie zapomniałam o licznym gronie rodziców z dziećmi obecnych na przyjęciu. Aby dać szanse na swobodną zabawę zarówno rodzicom jaki i dzieciom, opiekę nad licznym dziećmi sprawowały animatorki. Na amatorów słodkości czekał okazały Candy Bar, a w nim słodkości od koloru do wyboru. Jako alternatywę dla nieco ,,ogranej” fotobudki, postanowiłam zaproponować nieco inne rozwiązanie dla tej atrakcji, w postaci Zaczarowanego Interaktywnego Lustra.

I jeszcze więcej atrakcja weselnych

Na tym przyjęciu weselnym, atrakcji było wiele. Z pewnością jedną z najciekawszych, była pokaz niespodzianka. Ze względu, że atrakcja ta prezentuję się najlepiej o zmroku, zaprosiliśmy wszystkich uczestników około północy przed budynek. Na Parę Młodą czekał ogromny karton wypełniony balonami z helem i ledem, które Młodzi wypuścili w niebo. Ponieważ szybujące balony były umówionym sygnałem, po chwili rozpoczął się spektakularny pokaz sztucznych ogni. A zatem tak cudownie przebiegła uroczystość weselna w Pałacu Romantycznym.


Jeśli chcesz obejrzeć inną zorganizowaną przeze mnie uroczystość ślubną w plenerze, zapraszamy abyś zajrzał tutaj.