Evita Hotel&SPAŚlub cywilny w hotelu Evita oraz eleganckie przyjęcie wesele.Sonia i Krzysztof

          Ślub cywilny i wesele Sonii i Krzysztofa – elegancja i klasyka, połączona z odrobiną różu w Hotelu Evita.

Elegancja i ponadczasowa klasyka. Tak w wielkim skrócie, można opisać bajkowy ślub i wesele Sonii i Krzysztofa, które jako konsultantka ślubna La Vinci miałam niezwykłą przyjemność przygotować. Swój wielki dzień Państwo Młodzi zapragnęli zorganizować w Hotelu [email protected], który pozwala na niesamowite połączenie ślubów w plenerze oraz hucznych wesel w uroczym klimacie.

Ślub cywilny w Hotelu Evita

Państwo Młodzi na dzień swojego ślubu wybrali bardzo nietypową datę: czwartek. Zebrani goście mieli okazję zobaczyć niesamowicie wzruszającą ceremonię ślubu. Zjawiskowo piękną Pannę Młodą, oraz zapatrzonego w nią Krzysztofa, prezentowali się w tym dniu olśniewająco. Jako konsultantka ślubna dbam o każdy, nawet najdrobniejszy detal, dlatego też miejsce zaślubin prezentowało się stylowo i bardzo romantycznie. Przygrywający Państwu Młodym kwartet smyczkowy, urzekający orszak trzech druhen, czerwony dywan po którym stąpali Młodzi oraz cudne dzieci niosące obrączki. Tak więc, stworzyłam bajkową atmosferę. Ponieważ Sonia i Krzysztof pragnęli uczynić tę niepowtarzalną uroczystość jeszcze bardziej wzruszającą. W związku z tym po oficjalnych przysięgach, wszyscy zebrani, mogli usłyszeć ujmujące serce przysięgi. Ponieważ zakochani przygotowali je specjalnie na tę okoliczność.

Wesele w sali balowej hotelu Evita

Po wspaniałym ślubie, Państwo Młodzi oraz goście udali się do sali weselnej. A ponieważ sala w Evicie jest iście balowa, i pasują do niej eleganckie kompozycje kwiatowe i wyrafinowane detale. Postarałam się by dekoracje miały romantyczny i odświętny charakter. W każdym najmniejszym szczególe zadbałam o to, aby sala prezentowała się elegancko i z klasą. Dokładnie tak, jak wymarzyli to sobie Państwo Młodzi.

Jeśli chcesz zobaczyć inna naszą realizacje z Hotelu Evita, zapraszamy tu: https://lavinciwedding.pl/pin-up-wesele-evita/

Foto by: https://vivacolor.pl