Evita Hotel&SPAPlenerowy ślub w hotelu oraz eleganckie przyjęcie wesele.Sonia i Krzysztof

          Ślub i wesele Sonii i Krzysztofa – elegancja i klasyka, połączona z odrobiną różu.

Elegancja i ponadczasowa klasyka. Tak w wielkim skrócie, można opisać bajkowy ślub i wesele Sonii i Krzysztofa, które jako konsultantka ślubna La Vinci miałam niezwykłą przyjemność przygotować. Swój wielki dzień Państwo Młodzi zapragnęli zorganizować w Hotelu [email protected], który pozwala na niesamowite połączenie ślubów w plenerze oraz hucznych wesel w uroczym klimacie.

Państwo Młodzi na dzień swojego ślubu wybrali bardzo nietypową datę: czwartek. Zebrani goście mieli okazję zobaczyć niesamowicie wzruszającą ceremonię ślubu. Zjawiskowo piękną Pannę Młodą, oraz zapatrzonego w nią Krzysztofa, prezentowali się w tym dniu olśniewająco. Jako konsultantka ślubna dbam o każdy, nawet najdrobniejszy detal, dlatego też miejsce zaślubin prezentowało się stylowo i bardzo romantycznie. Przygrywający Państwu Młodym kwartet smyczkowy, urzekający orszak trzech druhen, czerwony dywan po którym stąpali Młodzi oraz cudne dzieci niosące obrączki, stworzyły bajkową atmosferę. Ponieważ Sonia i Krzysztof pragnęli uczynić tę niepowtarzalną uroczystość jeszcze bardziej wzruszającą, po oficjalnych przysięgach, wszyscy zebrani, mogli usłyszeć ujmujące serce przysięgi, które zakochani przygotowali specjalnie na tę okoliczność.

Po wspaniałym ślubie, Państwo Młodzi oraz goście udali się do sali weselnej, którą  przystrojona była w ogromne kompozycje kwiatowe, które wnosiły romantyczny i odświętny powiew do całego wnętrza. W każdym najmniejszym szczególe zadbałam o to, aby sala prezentowała się elegancko i z klasą – dokładnie tak, jak wymarzyli to sobie Państwo Młodzi.

Wszystko udało się wyśmienicie, a jako konsultantka ślubna życzę sobie więcej tak uroczych i zarazem niezwykłych w swojej prostocie organizacji ślubów i wesel, które wymagają sporo pracy, ale efekt końcowy jest tego wart!