Referencje

To dzięki Wam, moja praca jest niezwykła…

Na stronie referencje znajdziesz opinie moich zadowolonych klientów, którzy zaufali mnie i mojej agencji ślubnej w organizacji najważniejszej uroczystości w swoim życiu. Dzięki tym referencjom możesz poznać moją ofertę od strony moich klientów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i wrażeniach związanych z moimi usługami. Przeczytaj, jak pomogłam innym parom w zorganizowaniu wymarzonego ślubu i wesela, jakie były moje mocne strony i co wyróżnia moja agencję ślubną na tle innych.

Mieliśmy ogromną przyjemność organizować nasz ślub i wesele przy pomocy Pani Ani.
Przyjemność to najbardziej adekwatne słowo, bo Pani Ania cały proces przygotowań do uroczystości,
do którego z racji małej ilości wolnego czasu podchodziliśmy z dużymi obawami,
zamieniła w jeden z najfajniejszych okresów w naszym życiu.
Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie w branży, dyspozycyjność, kreatywność, cierpliwość, pełne zaangażowanie,
to cechy, które sprawiają, że Pani Ania jest świetna w tym co robi.
Uroczystość, która dla nas zorganizowała przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, wszyscy goście,
którzy dzielili się z nami swoimi wrażeniami byli bardzo zadowoleni, duża część mówiła,
że było to najlepsze wesele, na jakim się bawili.
W ramach świadczonych usług Pani Ania jest również obecna na uroczystości i czuwa nad jej przebiegiem, co sprawia,
że parze młodej nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się tym dniem, o ile jest w stanie zapanować nad emocjami 😉
Co w sumie najważniejsze jest też osoba, z którą współpraca i kontakt to czysta przyjemność, przesympatyczną,
pełną wyczucia, ciepła i poczucia humoru, wkładająca w swoja pracę całe serce.
Podsumowując, jeśli szukacie kogoś, kto zorganizuje Wam ślub marzeń i zdejmie z Was znaczny ciężar żmudnych przygotowań,
służąc pomocą przy wszelkich kwestiach, La Vinci to adres, pod który musicie się udać.
Pani Aniu, jeszcze raz dziękujemy, było pięknie 😊

Monika i Marcin

Wesele Dwór Hulanka
Ślub Poznań

Dziękujemy Ci Aniu za organizacje ślubu i wesela!
Przyjęcie przeszło nasze wyobrażenie! Ania jest po prostu niezastąpiona i stworzona do tej roli.
Sama wychodzi z inicjatywa i pomysłami, zaufaliśmy jej w 100 % przy wyborze dekoracji, dj etc.
Nie zawiedliśmy się !
Było lepiej niż sobie wyobrażaliśmy!
Dodam jeszcze, że Pani Ania  wykazuje się ogromnym zaangażowaniem,
24h na dobę spieszy z dobrym słowem i radą. W dniu wesela dopilnowała każdy detal. Polecam!!! Warto!

Karolina i Mateusz

Super zorganizowana, pełna pomysłów, zaangażowana i bardzo miła 🙂
Ania pomogła nam zorganizować nasze przyjęcie weselne i współpraca z nią była fantastyczna – zadbała o szczegóły, dała mnóstwo różnych inspiracji i przede wszystkim bardzo indywidualne podejście do klienta 🙂 zdecydowanie polecam, jeśli chcesz ograniczyć ilość stresu i mieć świetnie zorganizowane przyjęcie!
Jeszcze raz dziękujemy Ania!

Jakub

Zdecydowanie polecamy współpracę z Anią! Jej pomoc w organizacji naszego wesela była nieoceniona. Z pewnością nie bylibyśmy w stanie sami tak pięknie zorganizować uroczystości. Ania ma dużo świetnych pomysłów oraz doświadczenia i potrafi doradzić, co świetnie sprawdzi się na weselu, a z czego lepiej zrezygnować. Dodatkowo, współpracuje ze świetnymi usługodawcami, których z pewnością sami nie znaleźlibyśmy w internecie. Możemy tylko polecić!

Czarek

Tęczowe śluby
Referencje La Vinci Poledno014 4

Decyzja o podjęciu współpracy z La Vinci była jedną z najlepszych jakie podjęliśmy w związku ze ślubem.
Anię wyróżnia przede wszystkim umiejętność słuchania. Nie narzuca swoich koncepcji, trafnie wyłapuje potrzeby klienta, w przypadku wątpliwości służy dobra radą. Jest profesjonalna w tym co robi, a jednocześnie nie jest ,,sztywna”.

Przełamuje bariery sprawiając, że czuliśmy jakby dobra znajoma pomagał nam przy organizacji ślubu.  Ania współpracuje z wieloma usługodawcami, zna wielu ludzi z branży co bardzo pomaga przy wyborze danych usług. Zwraca uwagę na detale, które byśmy na pewno pominęli organizując to samemu, a które ostatecznie w dużym stopniu przyczyniły się do stworzenia pięknego klimatu całej uroczystości (jak np. konferansjer czy oświetleniowiec). To wsparcie i jej obecność podczas najważniejszego dnia, ta świadomość, że jest ktoś kto czuwa, żeby wszystko przebiegło, jak należy jest nieocenione!

Z całego serca polecamy La Vinci!

Monika i Marcin

Ciężko wyrazić słowami naszą wdzięczność za organizację wyjątkowego wydarzenia życia, jakim było nasze wesele. Wspaniale było móc bawić się do białego rana, nie musząc martwić się o nic. Ania zorganizowała wesele, które przerosło nasze marzenia! Na każdym kroku odczuwalne było ogromne wsparcie i zaangażowanie w każdy detal od zgaszonej świeczki po atrakcje wieczoru. Ania jest doświadczoną konsultantką ślubną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zajęła się kontaktem z podwykonawcami przez co nie musieliśmy się niczym martwić. Zdecydowanie polecamy. Najlepsza wedding planner 🙂

Pozdrawiamy Ewa i Kuba 🙂

Referencje La Vinci Palac Suchary EK 0028 5
Referencje KS 034 6

The best wedding planner one can have ! Anna was very supportive and helpful to get the best deals for everything related to the wedding such as wedding hall, finding the right suit, logistics, Dj. She was also very supportive on the wedding day where she organized it in a very professional way. she managed to arrange a wedding where me and my wife are from different backgrounds. I highly recommend la Vinci if you want your dream wedding to come true ?

Najlepsza wedding planerka! Stworzyła dla nas Dzień Idealny! Dobry kontakt, otwarta na nowe pomysły, niesamowicie miła i cierpliwa! La Vinci to must have przy planowaniu wesela!

Kasia & Sliman

Żyjąc za granicą i ze względu na komplikacje w podróżowaniu związane z sytuacją epidemiologiczną na świcie doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy kogoś komu możemy zaufać, kogoś kto doskonale zna rynek ślubny i kogoś kto może zrealizować nasze marzenia. Szukając idealnego wedding plannera trafiliśmy na La Vinci Wedding Planner.

Po pierwszej rozmowie z Panią Ania, wiedzieliśmy, że możemy jej zaufać i że spełni nasze marzenie.
Cała współpraca przebiegała sprawnie. W 2021 roku ze względu na nowe obostrzenia byliśmy zmuszeni przełożyć nasz ślub na kolejny rok. Pani Ania w ekspresowym tempie zajęła się aneksami do umów, wszystko przebiegło bardzo sprawnie za co jesteśmy wdzięczni.
Od samego początku Pani Ania potrafiła nas wysłuchać, doradzić, wspierać w kryzysowych momentach.
Z naszych rozmów i podesłanych zdjęć, jak byśmy chcieli aby nasze wesele wyglądało, potrafiła stworzyć coś niepowtarzalnego, wyjątkowego… I tak stworzyła dla nas bajkę, której efektu końcowego na żywo się nie spodziewaliśmy! Było przepięknie, czarująco, magicznie, romantycznie we włoskim stylu, bez przepychu ale też nie za skromnie. Było po prostu idealnie! Nawet w snach sobie tego tak nie wyobrażaliśmy.

Cała ceremonia i wesele przebiegło sprawnie. Jeszcze nigdy tak się nie bawiliśmy na żadnym weselu!
Wszystko było idealne i perfekcyjne.
Dziękujemy z całego serca za te całe dwa lata przygotowań, za czas, za wsparcie i umiejętność słuchania, ciepło, spokój i opanowanie. Za to, że podczas ceremonii nawet najwięksi twardziele płakali, że mogliśmy czuć się na naszym weselu jak goście i bawić jak król i królowa a nasi goście do dzisiaj przeżywają nasz wyjątkowy dzień. Dziękujemy również za to, że mogliśmy Tobie zaufać w 100% a bajkę, którą dla nas wyreżyserowałaś zostanie z nami do końca naszego życia wywołując łzy wzruszenia i radości.

Angelika & Leonardo

Referencje Viva 0397 7
Referencje VIVA2793 8

Od pierwszej rozmowy z Anią wiedzieliśmy, że to właśnie ona zorganizuje nasz ślub i z ręką na sercu – była to pierwsza i najlepsza decyzja związana z naszym dniem jaką podjęliśmy. Ania zorganizowała nam CUDOWNY dzień, doglądając wszystkiego, od najdrobniejszych szczegółów po najważniejsze sprawy takie jak umowy, kontakt z księdzem, salą, wszystkimi usługami. Nasze wesele było ‘mieszane’ – mąż jest Anglikiem i połowa gości przyleciała z zagranicy, dlatego bardzo ważne było dla nas aby mieć na miejscu kogoś zaufanego i tak właśnie było – naprawdę nie mogę sobie wyobrazić planowania ślubu w innym kraju na odległość bez pomocy Ani! Byliśmy w stałym kontakcie, od e-maili z pytaniami o drobiazgi po moje nagłe telefony w bardziej kryzysowych momentach 🙂 Jej pomoc zdjęła z nas cały stres planowania, a doświadczenie, profesjonalizm, delikatne sugestie i wiedza sprawiły, że wybór każdego elementu był o niebo łatwiejszy niż gdybyśmy robili to sami. W samym dniu ślubu mogliśmy po prostu cieszyć się sobą, gośćmi, zabawą i całą weselną atmosferą, bo Ania zajęła się wszystkimi najważniejszymi sprawami. Był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu i zawsze będziemy za to Ani wdzięczni. Polecamy w 100%, lepszej konsultantki ślubnej po prostu nie znajdziecie!

Maja & John 

Chcielibyśmy Tobie serdecznie podziękować Aniu za sprawienie, że dzień naszego ślubu i wesela był naprawdę niezwykły. Bardzo się cieszę, że mogłyśmy się poznać i współtworzyć moje i Daniela marzenia.
Wybór Agencji La Vinci do organizacji naszego ślubu i wesela, to bardzo dobra decyzja!
Ania to świetny ekspert w swojej dziedzinie. Była z nami przez kilkanaście miesięcy, zawsze gotowa do pomocy.

Jako wedding planner posiada umiejętność słuchania i doradzania w najbardziej wątpliwych kwestiach.
Dzięki Tobie mogliśmy tego dnia skupić się na sobie, emocjach i wszystkich bliskich nam osobach. Twoje doświadczenie i dbałość o detale sprawiło, że nasz ślub i wesele na zawsze będziemy wspominać z łezką wzruszenia w oku…

Asia i Daniel ❤️

Referencje asia i daniel 9
Referencje viva 060p 10

Ach co to był za ślub! Dziękujemy Ci Aniu za wspaniała pomoc i wielkie wsparcie w organizacji naszego wymarzonego wesela byłaś z nami od samego początku pomagając i doradzając w nawet najdrobniejszych kwestiach. Twój pełen profesjonalizm oraz wyczucie smaku i estetyki spowodował, że urzeczywistniliśmy wszystko to co siedziało w naszych głowach Dziękujemy również za to że tak pięknie wprowadziłaś w życie nasz niekonwencjonalny pomysł na kolorystykę Referencje 1f642 11
Jesteś najlepsza! to była wielka przyjemność pracować razem z Tobą!


Edyta i Adam

Nasze wesele było idealne, nigdy się tak dobrze nie bawiliśmy! A to wszystko dzięki Ani, która zajęła się całą organizacją i pozwoliła nam w pełni cieszyć się tym dniem!  Podczas pierwszej rozmowy z Anią mieliśmy w głowie właściwie tylko zarys naszego ślubu – granat, złoto i odrobina bieli. Ania była z nami cały czas w kontakcie, realizowała nasze pomysły i wieeeele proponowała z własnego doświadczenia. Goście cały czas do nas dzwonią i chwalą, że to było wyjątkowe wesele. Dziękujemy!

Małgosia i Adam

Referencje ma agosia i adam dzieka scy ii 12
Referencje viva 144f 13

Ania, dziękujemy Ci bardzo, bez ciebie ten dzień na pewno nie byłby taki sam. Ania towarzyszyła nam przez 18 miesięcy przygotowań i przez cały dzień ślubu zdejmując z nas stres organizacji i przebiegu dnia. Jej kreatywność , umiejętność słuchania i dbałość o szczegóły sprawiły , ze był to nie zapomniany i wyjątkowy dzień.
Spełniłaś nasze marzenie.

Magda i Ashley

Powierzenie zorganizowania ślubu opiera się na ogromnym zaufaniu, ponieważ dotyka kwestii emocjonalnej.
To wydarzenie, które ma miejsce tylko raz w życiu. Długo zastanawiałam się nad wystawieniem opinii, ale nie ze względu na to, że mam mieszane uczucia lecz dlatego, iż nasze wesele i poprawiny były poprowadzone w sposób idealny. Decyzja, którą podjęliśmy z mężem o zatrudnieniu La Vinci Wedding Planner była w 100 procentach trafna. Pani Anna jest osoba bardzo kompetentną, z ogromnym doświadczeniem. Przynależy do Stowarzyszenia Polskich konsultantów ślubnych.
Jej sposób pracy ją wyróżnia. Mało kto w dzisiejszych czasach potrafi słuchać… Pani Anna tak…Dlatego potrafiła spełnić nasze marzenia. To osoba, która jest szczerą, skrupulatną, perfekcjonistką. Nasza współpraca była bardzo bardzo bardzo intensywna. Nasz ślub był bardzo rozbudowany, z wieloma atrakcjami Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach w fazie przygotowań, zakontraktowania odpowiednich podwykonawców, dopięcia spraw formalnych.. La Vinci Wedding Planner towarzyszyła nam na każdym kroku i czuwała od samego początku nad doborem podwykonawców. Największym jednak sprawdzianem był nasz ślub. Podwykonawców było mnóstwo, ponieważ nasz ślub był bardzo rozbudowany
La Vinci Wedding Planner poprowadziła go w sposób idealny… Czuliśmy się jak goście. O nic nie musieliśmy się martwic. Każdy podwykonawca traktował nas jak Queen and King. Bawiliśmy sie przednio i świętowaliśmy naszą miłość, która nas połączyła. BEST PARTY EVER
Ślub przerósł nasze oczekiwania. Było Perfect perfect perfect….Spełniły się nasze marzenia.
Polecamy polecamy polecamy każdemu, kto zastanawia sie nad zorganizowaniem ślubu.
La Vinci Wedding Planner thanks for helping us make our dream come true.


Magda i Joey

Referencje v 2 1269 14
Referencje z m 11775 of 1868 15

Pani Ania pomagała w organizacji naszego wesele i uważamy ją za mistrzynię świata w tej kwestii.
Jest bardzo sympatyczna, ciepła, pomocna i ma masę pomysłów, które dostosowuje do upodobań klienta. Dzięki niej nasze wesele było perfekcyjnie dograne i pozwoliła nam w tym ważnym dniu skupić się już tylko na sobie, niczym się nie martwiąc.
Zdecydowanie polecamy!

Zuzanna i Maciej

Współpraca z Anią przebiega w niesamowicie profesjonalny i przemyślany sposób. Na każdym kroku zaskakiwała nas nowymi, kreatywnymi i nietypowymi pomysłami aby stworzyć nietypowy ślub i wesele.
Od Ani bije niesamowity spokój, dodaje ogromne wsparcie, wprowadza przemiłą atmosferę! Kontakt przebiega w bardzo sprawny sposób, dopilnowane były wszystkie umowy, płatności, terminy. Ania towarzyszy od początku przygotowań, aż do ostatnich chwil wesela i absolutnie panuje nad wszystkim. Było piękniej, niż sobie wymarzyliśmy. Reasumując La Vinci to świetny wybór aby stworzyć ŚLUB MARZEŃ (i jak z bajki!)
Aniu dziękujemy za wszystko!!!

 Natalia i Kazimierz 

Referencje lavinci004 16
Referencje 78259766 2564995673548467 2580681080336023552 o 17

Jestem szczęśliwa, oczarowana i wzruszona. Czym? Pomocą, pracą, dobrocią, rozmowami, wizjami, prowadzeniem, patrzeniem, profesjonalizmem, spokojem, zorganizowaniem, elegancją, taktem Pani Ani.
Wesela idealne, istnieją naprawdę! Ten wieczór był dla mnie/dla nas magiczny, tak bardzo jestem wdzięczna, że Panią poznałam, a przede wszystkim zaufałam. Jest Pani kreatorem – jest Pani aniołem.

Bardzo dziękuję za stworzenie nam BAJKI, karmiłam się każdym pięknym detalem, a uśmiech nie schodził mi z twarzy. Myślę, że słowa mężczyzny (czyt. mojego męża) 'nigdy nie widziałem tak pięknego dzieła są wielką recenzją. Dziękujemy z całego serca – i na pewno do zobaczenia! 

Paula i Sebastian

Pani Ania podjęła się organizacji i koordynacji naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Cała noc była przesiąknięta magią i romantyzmem. Starała się zminimalizować stres i zapewnić nam jak największy spokój podczas przygotowań do jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Jej opanowanie i cierpliwość zapewniło nam poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad całą sytuacją. Bardo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony nam czas.
Pozdrawiamy serdecznie

Asia i Darek

Referencje 008b 15 18
referencje

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji naszego Ślubu i Przyjęcia weselnego!
Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.
Pani Ania jest prawdziwą profesjonalistką a do tego bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą.
Ma w sobie duży takt, emanuje spokojem i posiada niebywałe poczucie smaku!
Dzięki Pani Ani nasz Ślub był bajkowy a wesele cudowne! Serdecznie pozdrawiam i … naprawdę baaardzo dziękujemy

Ula i Piotr

Wspaniała współpraca z Panią Ania! Organizowaliśmy ślub na „ostatnia chwile”, z zagranicy. Telefony, email; Pani Ania dołożyła wszelkich starań aby nasze zaproszenia oraz dekoracje były bajkowe. Jej bezcenne rady pozwoliły nam zorganizować imprezę, która była bez zarzutu! Profesjonalizm, wyrozumiałość, doskonała wiedza o rynku i wyobraźnia, to tylko niektóre zalety La Vinci. Szczerze polecamy i mamy nadzieje, że będziemy mieli szanse współpracować z Panią Anią w przyszłości!  Dziękujemy bardzo za doskonałą współprace!

referencje
referencje

AN AMAZING EXPERIENCE!
We remain under great impression from the services LaVinci provided us with. Anna is wonderful; professional, focused, detailed, organized, knowledgeable, devoted. We were organizing a last minute international wedding in Warsaw and she was managing our invitations and decorations. The work she did was exceptional and unique; guest from all over the world could not compliment enough the design, quality and uniqueness of invitations and other things she designed. Moreover, thru all the wedding planning process Anna provided me with support and advice; band, video, photographer etc.= she knows it ALL! Last but not least, Anna helped me to get thru my Bridezilla moments with grace and never lost focus :). Highly recommended!!! We are sure we’ll work with LaVinci in the future; looking forward to our Anniversary Party! 

Ogromne podziękowania dla Ani, która zorganizowała nam wspaniale wesele, było lepiej niż sobie wymarzyliśmy! Ania towarzyszyła nam przez ponad rok przygotowań kojąc nas swoim spokojem, dzieląc się cudownymi pomysłami i kreatywnością. Ania sprawiła, że czas przygotowań, a przede wszystkim wesele było relaksującym wspaniałym przeżyciem! Bez Ani nie da się zrobić wesela!! 
Balbina i Devon

Thank you Ania for everything you have done for us! Our wedding was wonderful , better than we could ever imagine! Ania made the whole preparation process and the wedding so pleasant and we actually had fun instead of stressing! Everything was done with such a lovely touch! Our family and friends from Poland UK and SA were blown away! Ania you made my life so easy as they say: ‘happy wife happy life’.
Devon Patrick Higgins

referencje
referencje

Huge thank you to Ania for all the preparations for an incredible wedding – all the Polish traditional wedding festivities were such a surprise and everyone had so much fun – the feedback from my friends and family from South Africa and the UK was “the best wedding ever”. Very professionally orchestrated throughout – you really did an amazing job and my son Devon and his bride Balbina were so happy with everything – a very memorable event which will be discussed over and over in the future – look forward to seeing all the photographs! An amazing effort Ania – would highly recommend you – so good, would love to do it all again!!! 


Wishing you all the best. Jacqui Higgins

Chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc w organizacji ślubnej uroczystości. Ania jest cudowną osobą z niebywałym zmysłem estetycznym. Potrafi zaradzić każdej małej i dużej tragedii. Emanuje spokojem i ciepłem, dzięki czemu dzień ślubu przebiega bezstresowo. Taka osoba jest nieoceniona, o wszystkim pomyśli i o wszystko zadba. Proponujemy zmianę nazwy z La Vinci Wedding Konsultantka Ślubna na La Vinci Wedding Profesjonalistka Ślubna!

Karolina i Mikołaj 

referencje
referencje

Dziękujemy za profesjonalizm , za zaangażowanie oraz perfekcyjne dobranie dodatków.
Możemy z pełną świadomością polecić Panią jako
IDEALNA KOORDYNATORKĘ KTÓRA POZWOLI W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ TYM TAK WAŻNYM DNIEM DLA PARY MŁODEJ.

Do not hesitate to hire La Vinci, if you are looking for a professional and personal service.
Anna organized our multinational wedding in Poland, mostly with help of email and phone, as we are living abroad. She has got lots of experience and her practical advices helped us through the day, without a single worry 🙂 
We were delighted as well as our guests. We highly recommend La Vinci services. Thank you again Ania! x Nina and Seba

Polecam usługi LaVinci, profesjonalnie w każdym calu!
Ania zorganizowała dla nas międzynarodowy ślub i przyjęcie weselne w Wiktorowie, głównie przy pomocy maila i telefonu! Aniu jesteśmy Tobie dozgonnie wdzięczni, zarówno my jak i nasi goście będziemy długo wspominać ten cudowny dzień. Jak to podsumował jeden z gości ” Bez skuchy”
Dzięki ogromne x Nina i Seba

referencje