Referencje

To dzięki Wam, moja praca jest niezwykła…

Referencje asia i daniel 1


Chcielibyśmy Tobie serdecznie podziękować Aniu za sprawienie, że dzień naszego ślubu i wesela był naprawdę niezwykły. Bardzo się cieszę, że mogłyśmy się poznać i współtworzyć moje i Daniela marzenia.
Wybór Agencji La Vinci do organizacji naszego ślubu i wesela, to bardzo dobra decyzja!
Ania to świetny ekspert w swojej dziedzinie. Była z nami przez kilkanaście miesięcy, zawsze gotowa do pomocy.

Jako wedding planner posiada umiejętność słuchania i doradzania w najbardziej wątpliwych kwestiach.
Dzięki Tobie mogliśmy tego dnia skupić się na sobie, emocjach i wszystkich bliskich nam osobach. Twoje doświadczenie i dbałość o detale sprawiło, że nasz ślub i wesele na zawsze będziemy wspominać z łezką wzruszenia w oku…

Asia i Daniel ❤️

referencje
Referencje viva 060p 2

Ach co to był za ślub! Dziękujemy Ci Aniu za wspaniała pomoc i wielkie wsparcie w organizacji naszego wymarzonego wesela byłaś z nami od samego początku pomagając i doradzając w nawet najdrobniejszych kwestiach. Twój pełen profesjonalizm oraz wyczucie smaku i estetyki spowodował, że urzeczywistniliśmy wszystko to co siedziało w naszych głowach Dziękujemy również za to że tak pięknie wprowadziłaś w życie nasz niekonwencjonalny pomysł na kolorystykę Referencje 1f642 3
Jesteś najlepsza! to była wielka przyjemność pracować razem z Tobą!


Edyta i Adam

referencje
Referencje ma agosia i adam dzieka scy ii 4

Nasze wesele było idealne, nigdy się tak dobrze nie bawiliśmy! A to wszystko dzięki Ani, która zajęła się całą organizacją i pozwoliła nam w pełni cieszyć się tym dniem!  Podczas pierwszej rozmowy z Anią mieliśmy w głowie właściwie tylko zarys naszego ślubu – granat, złoto i odrobina bieli. Ania była z nami cały czas w kontakcie, realizowała nasze pomysły i wieeeele proponowała z własnego doświadczenia. Goście cały czas do nas dzwonią i chwalą, że to było wyjątkowe wesele. Dziękujemy!

Małgosia i Adam

referencje
Referencje viva 144f 5

Ania, dziękujemy Ci bardzo, bez ciebie ten dzień na pewno nie byłby taki sam. Ania towarzyszyła nam przez 18 miesięcy przygotowań i przez cały dzień ślubu zdejmując z nas stres organizacji i przebiegu dnia. Jej kreatywność , umiejętność słuchania i dbałość o szczegóły sprawiły , ze był to nie zapomniany i wyjątkowy dzień.
Spełniłaś nasze marzenie.

Magda i Ashley

referencje
Referencje v 2 1269 6

Powierzenie zorganizowania ślubu opiera się na ogromnym zaufaniu, ponieważ dotyka kwestii emocjonalnej.
To wydarzenie, które ma miejsce tylko raz w życiu. Długo zastanawiałam się nad wystawieniem opinii, ale nie ze względu na to, że mam mieszane uczucia lecz dlatego, iż nasze wesele i poprawiny były poprowadzone w sposób idealny. Decyzja, którą podjęliśmy z mężem o zatrudnieniu La Vinci Wedding Planner była w 100 procentach trafna. Pani Anna jest osoba bardzo kompetentną, z ogromnym doświadczeniem. Przynależy do Stowarzyszenia Polskich konsultantów ślubnych.
Jej sposób pracy ją wyróżnia. Mało kto w dzisiejszych czasach potrafi słuchać… Pani Anna tak…Dlatego potrafiła spełnić nasze marzenia. To osoba, która jest szczerą, skrupulatną, perfekcjonistką. Nasza współpraca była bardzo bardzo bardzo intensywna. Nasz ślub był bardzo rozbudowany, z wieloma atrakcjami Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach w fazie przygotowań, zakontraktowania odpowiednich podwykonawców, dopięcia spraw formalnych.. La Vinci Wedding Planner towarzyszyła nam na każdym kroku i czuwała od samego początku nad doborem podwykonawców. Największym jednak sprawdzianem był nasz ślub. Podwykonawców było mnóstwo, ponieważ nasz ślub był bardzo rozbudowany
La Vinci Wedding Planner poprowadziła go w sposób idealny… Czuliśmy się jak goście. O nic nie musieliśmy się martwic. Każdy podwykonawca traktował nas jak Queen and King. Bawiliśmy sie przednio i świętowaliśmy naszą miłość, która nas połączyła. BEST PARTY EVER
Ślub przerósł nasze oczekiwania. Było Perfect perfect perfect….Spełniły się nasze marzenia.
Polecamy polecamy polecamy każdemu, kto zastanawia sie nad zorganizowaniem ślubu.
La Vinci Wedding Planner thanks for helping us make our dream come true.


Magda i Joey

referencje
Referencje z m 11775 of 1868 7

Pani Ania pomagała w organizacji naszego wesele i uważamy ją za mistrzynię świata w tej kwestii.
Jest bardzo sympatyczna, ciepła, pomocna i ma masę pomysłów, które dostosowuje do upodobań klienta. Dzięki niej nasze wesele było perfekcyjnie dograne i pozwoliła nam w tym ważnym dniu skupić się już tylko na sobie, niczym się nie martwiąc.
Zdecydowanie polecamy!

Zuzanna i Maciej

referencje
Referencje lavinci004 8

Współpraca z Anią przebiega w niesamowicie profesjonalny i przemyślany sposób. Na każdym kroku zaskakiwała nas nowymi, kreatywnymi i nietypowymi pomysłami aby stworzyć nietypowy ślub i wesele.
Od Ani bije niesamowity spokój, dodaje ogromne wsparcie, wprowadza przemiłą atmosferę! Kontakt przebiega w bardzo sprawny sposób, dopilnowane były wszystkie umowy, płatności, terminy. Ania towarzyszy od początku przygotowań, aż do ostatnich chwil wesela i absolutnie panuje nad wszystkim. Było piękniej, niż sobie wymarzyliśmy. Reasumując La Vinci to świetny wybór aby stworzyć ŚLUB MARZEŃ (i jak z bajki!)
Aniu dziękujemy za wszystko!!!

 Natalia i Kazimierz 

referencje
Referencje 78259766 2564995673548467 2580681080336023552 o 9


Jestem szczęśliwa, oczarowana i wzruszona. Czym? Pomocą, pracą, dobrocią, rozmowami, wizjami, prowadzeniem, patrzeniem, profesjonalizmem, spokojem, zorganizowaniem, elegancją, taktem Pani Ani.
Wesela idealne, istnieją naprawdę! Ten wieczór był dla mnie/dla nas magiczny, tak bardzo jestem wdzięczna, że Panią poznałam, a przede wszystkim zaufałam. Jest Pani kreatorem – jest Pani aniołem.

Bardzo dziękuję za stworzenie nam BAJKI, karmiłam się każdym pięknym detalem, a uśmiech nie schodził mi z twarzy. Myślę, że słowa mężczyzny (czyt. mojego męża) 'nigdy nie widziałem tak pięknego dzieła są wielką recenzją. Dziękujemy z całego serca – i na pewno do zobaczenia! 

Paula i Sebastian

referencje
Referencje 008b 15 10


Pani Ania podjęła się organizacji i koordynacji naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Cała noc była przesiąknięta magią i romantyzmem. Starała się zminimalizować stres i zapewnić nam jak największy spokój podczas przygotowań do jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Jej opanowanie i cierpliwość zapewniło nam poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad całą sytuacją. Bardo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony nam czas.
Pozdrawiamy serdecznie

Asia i Darek

Relacja z pięknej uroczystości Asi i Darka

referencje
Referencje 059 30 11Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji naszego Ślubu i Przyjęcia weselnego! Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.
Pani Ania jest prawdziwą profesjonalistką a do tego bardzo ciepłą i przesympatyczną osobą.
Ma w sobie duży takt, emanuje spokojem i posiada niebywałe poczucie smaku!
Dzięki Pani Ani nasz Ślub był bajkowy a wesele cudowne! Serdecznie pozdrawiam i … naprawdę baaardzo dziękujemy

Ula i Piotr

referencje
Referencje bogna 12


Wspaniała współpraca z Panią Ania! Organizowaliśmy ślub na „ostatnia chwile”, z zagranicy. Telefony, email; Pani Ania dołożyła wszelkich starań aby nasze zaproszenia oraz dekoracje były bajkowe. Jej bezcenne rady pozwoliły nam zorganizować imprezę, która była bez zarzutu! Profesjonalizm, wyrozumiałość, doskonała wiedza o rynku i wyobraźnia, to tylko niektóre zalety La Vinci. Szczerze polecamy i mamy nadzieje, że będziemy mieli szanse współpracować z Panią Anią w przyszłości!  Dziękujemy bardzo za doskonałą współprace!
AN AMAZING EXPERIENCE! We remain under great impression from the services LaVinci provided us with. Anna is wonderful; professional, focused, detailed, organized, knowledgeable, devoted. We were organizing a last minute international wedding in Warsaw and she was managing our invitations and decorations. The work she did was exceptional and unique; guest from all over the world could not compliment enough the design, quality and uniqueness of invitations and other things she designed. Moreover, thru all the wedding planning process Anna provided me with support and advice; band, video, photographer etc.= she knows it ALL! Last but not least, Anna helped me to get thru my Bridezilla moments with grace and never lost focus :). Highly recommended!!! We are sure we’ll work with LaVinci in the future; looking forward to our Anniversary Party! 

referencje
Referencje balbina o 13


Ogromne podziękowania dla Ani, która zorganizowała nam wspaniale wesele, było lepiej niż sobie wymarzyliśmy! Ania towarzyszyła nam przez ponad rok przygotowań kojąc nas swoim spokojem, dzieląc się cudownymi pomysłami i kreatywnością. Ania sprawiła, że czas przygotowań, a przede wszystkim wesele było relaksującym wspaniałym przeżyciem! Bez Ani nie da się zrobić wesela!! 
Balbina i Devon

Thank you Ania for everything you have done for us! Our wedding was wonderful , better than we could ever imagine! Ania made the whole preparation process and the wedding so pleasant and we actually had fun instead of stressing! Everything was done with such a lovely touch! Our family and friends from Poland UK and SA were blown away! Ania you made my life so easy as they say: ‘happy wife happy life’. Devon Patrick Higgins

referencje
Referencje balbina o 13Huge thank you to Ania for all the preparations for an incredible wedding – all the Polish traditional wedding festivities were such a surprise and everyone had so much fun – the feedback from my friends and family from South Africa and the UK was “the best wedding ever”. Very professionally orchestrated throughout – you really did an amazing job and my son Devon and his bride Balbina were so happy with everything – a very memorable event which will be discussed over and over in the future – look forward to seeing all the photographs! An amazing effort Ania – would highly recommend you – so good, would love to do it all again!!! 


Wishing you all the best. Jacqui Higgins

referencje
Referencje 010 maestra 15
Chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc w organizacji ślubnej uroczystości. Ania jest cudowną osobą z niebywałym zmysłem estetycznym. Potrafi zaradzić każdej małej i dużej tragedii. Emanuje spokojem i ciepłem, dzięki czemu dzień ślubu przebiega bezstresowo. Taka osoba jest nieoceniona, o wszystkim pomyśli i o wszystko zadba. Proponujemy zmianę nazwy z La Vinci Wedding Konsultantka Ślubna na La Vinci Wedding Profesjonalistka Ślubna!

Karolina i Mikołaj 

referencje
Referencje nina 16
Dziękujemy za profesjonalizm , za zaangażowanie oraz perfekcyjne dobranie dodatków.
Możemy z pełną świadomością polecić Panią jako
IDEALNA KOORDYNATORKĘ KTÓRA POZWOLI W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ TYM TAK WAŻNYM DNIEM DLA PARY MŁODEJ.

Sonia i Krzysztof

referencje
Referencje 2lavinci 17


Do not hesitate to hire La Vinci, if you are looking for a professional and personal service.
Anna organized our multinational wedding in Poland, mostly with help of email and phone, as we are living abroad. She has got lots of experience and her practical advices helped us through the day, without a single worry 🙂 
We were delighted as well as our guests. We highly recommend La Vinci services. Thank you again Ania! x Nina and Seba

Polecam usługi LaVinci, profesjonalnie w każdym calu!
Ania zorganizowała dla nas międzynarodowy ślub i przyjęcie weselne w Wiktorowie, głównie przy pomocy maila i telefonu! Aniu jesteśmy Tobie dozgonnie wdzięczni, zarówno my jak i nasi goście będziemy długo wspominać ten cudowny dzień. Jak to podsumował jeden z gości ” Bez skuchy”
Dzięki ogromne x Nina i Seba

Referencje slub 2 18