Pałac RomantycznyPlenerowy ślub cywilny oraz przyjęcie weselne w pałacu.Anna i Krzysztof

Romantyczny ślub w plenerze Ani i Krzysztofa w Pałacu Romantycznym

Wrzesień to wyjątkowo urokliwy miesiąc, idealny na ślub i wesele. Nie inaczej było na ceremonii zaślubin Anny i Krzysztofa, bowiem miała ona miejsce w romantycznej scenerii parku Pałacu w Turzynie opodal Torunia.

Na kilka miesięcy przed planowanym ślubem i weselem, Państwo Młodzi zwrócili się do mnie o pomoc w organizacji ich wielkiego dnia, mieli bowiem jedynie ustaloną datę oraz rezerwację lokalu. Ponieważ znam Pałac w Turzynie zaproponowałam Młodym zorganizowanie ślubu w plenerze – to wyjątkowy sposób na dodanie ceremonii wspaniałej atmosfery, a emocje jakie budzi Para Młodych krocząca w stronę kobierca ślubnego w rytmie kwartetu smyczkowego sięgają zenitu, czyniąc te chwile niezwykle wzruszającymi. Anna i Krzysztof wiedzieli od razu, że to jest dokładnie to, o czym marzyli!

Uroczystość mimo małych obaw związanych z pogodą udała się znakomicie.Niesamowicie uroczym akcentem podczas zaślubin w plenerze był moment w którym synek Państwa Młodych „przywiózł” na wózku prowadzonym po białym dywanie przez świadków, obrączki dla swoich rodziców. Po bajkowym „TAK” orszak gości udał się z Młodymi do miejsca składania życzeń we wnętrzach Pałacu, gdzie przy lampce szampana wszyscy podnieśli toast na cześć nowożeńców.

O wygląd sali zadbałam z najdrobniejszymi szczegółami, bowiem zależało mi na tym, aby każdy detal pasował do tak eleganckiego miejsca. Kolory złota i brzoskwini wniosły odświeżający powiew  i przytulność, a urzekające kompozycje kwiatowe cudownie komponowały się ze złotymi podtalerzami oraz smukłymi wazonami. Efekt końcowy zachwycił gości, a obawy i lekkie zdenerwowanie Państwa Młodych odeszło w niepamięć. Miłym akcentem wystroju były również dekoracje światłem, który wniosły do wnętrza wspaniały klimat.

Zabawa udała się znakomicie, tańce i zabawy trwały do rana, a niespodzianką – w szczególności dla Pana Młodego, który obchodził w ten wyjątkowy dzień również swoje urodziny, był występ magika – Maćka Kozłowskiego.