Cukrownia Żnin

Pastelowe wesele w Cukrowni Żnin

Elegancja w nieoczywistym wydaniu – wesele z industrialnym sznytem

Industrialna sceneria XIX-wiecznej fabryki Cukrowni Żnin, będąca pozostałością minionych czasów, stała się niepowtarzalnym miejscem, które Paulina i Aleksander wybrali na swój niezapomniany Wielki Dzień. Mija już prawie rok od tej uroczystości (ślub odbył się w sierpniu 2022 roku), a efekt, jaki udało nam się osiągnąć, nadal robi ogromne wrażenie!

Historia tego miejsca nadaje mu niezwykły urok i czyni je niepowtarzalnym tłem dla ceremonii zaślubin i wesela. Surowość ścian i przemysłowe detale tworzą unikalną atmosferę, którą subtelne dekoracje przemieniają w harmonijną kompozycję soczystej zieleni i delikatnej bieli kwiatów. To wszystko idealnie podkreśliło romantyczną oprawę cywilnego ślubu Pauliny i Aleksandra.

Elegancki ślub i wesele w industrialnej Cukrowni Żnin

Wesele to nuta wyrafinowania, zdecydowanie odbiegająca od tradycyjnych szlagierów. Ciepłe światło retro żarówek Edisona, których sznury otulały przestrzeń weselnej sali, blask szklanych kieliszków, świec i podtalerzy ze złotymi kuleczkami, efektowne kwiaty i stonowana baza obrusów oraz drewnianych krzeseł – wszystko stworzyło elegancką całość. W menu zachwyciły wegańskie specjały, drinki kreowane były przez barmana z ekipy Bar i Przyjaciele, a do tańca przygrywał Całkiem inny DJ.

Idealne miejsce na waszą uroczystość – Hotel Cukrownia Żnin

Jako konsultantka ślubna wprost kocham takie realizacje, a Cukrownia Żnin to wyjątkowo inspirujące miejsce, w którym kreatywność nie zna granic!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *