OgródOrganizacja urodzin dla małej Mai w ogrodziePierwsze urodziny Mai

Pierwsze urodziny Mai w iście cukierkowym klimacie.

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny. Nie inaczej było w przypadku Mai, której Rodzice zgłosili się do mnie po pomoc w organizacji wymarzonej uroczystości dla ich małej księżniczki. Urzekający ogród tuż przy rodzinnym domu oraz wyjątkowo udana letnia pogoda sprawiły, że wszystko udało się wyśmienicie. Motywem przewodnim uroczystości został konik na biegunach!

Stylowy namiot i słodkie dekoracje.

Z racji tak wspaniałej okazji, wśród pięknej zieleni ogrodu postawiono namiot, który chronił zebranych przez słońcem. Ja jako ekspertka La Vinci dbająca o najdrobniejsze z detali, zadbałam o piękną dekorację, która obejmowała bajecznie kolorowe rozety i urocze pompony, które nawiązywały do motywu przewodniego zabawy. Nie zapomniała również o drobiazgach takich jak dopasowana dekoracja krzeseł w postaci kolorowych wstążek, czy zdobień nakryć stołowych i kwiatów. Pięknie ozdobiona została także huśtawka ogrodowa, która to później stała się wdzięcznym tłem dla radosnej rodzinnej sesji zdjęciowej.

Smakołyki i cudowne atrakcje

Na pierwszych urodzinach Mai nie mogło zabraknąć słodkości, dlatego też na stylowej komodzie zorganizowałam barwny i smakowity Candy Bar. Ten efektowny element dopasowany dekoracyjnie do innych detali, prezentował się niczym małe dzieło sztuki. Jak przystało na urodziny, nie obyło się również bez imponującego tortu, który zachwycił uroczą jubilatkę i wszystkich zebranych gości.

Niesamowitą atrakcją, szczególnie dla najmłodszych gości imprezy, była wytwornica baniek, dzięki której cała uroczystość zyskała prawdziwie magiczny klimat. Maluchy mogły również bawić się do woli w basenie z kulkami. Całość udała się wyśmienicie, a dobre humory i cudowny klimat udzieliły się wszystkim uczestnikom uroczystości małej Mai.