Oranżeria Suchary

Wedding planner – sposób na bezstresowy ślub i wesele w Oranżeria Suchary

Organizacja ślubu oraz wesela to przedsięwzięcia wymagające czasu i niemałego wysiłku. Poprzeczka szybuje jednak jeszcze wyżej wówczas, gdy wyczekiwane wydarzenie odbywa się z dala od miejsca zamieszkania Młodej Pary. Narzeczeni, którzy na co dzień mieszkają za granicą lub w odległym zakątku Polski, a pragną celebrować swój Wielki Dzień w określonej lokalizacji nie zostają jednak zdani tylko na siebie! Mogą bowiem liczyć na fachową pomoc w postaci usług wedding plannera. Jako konsultantka ślubna z wieloletnim stażem wiem o czym mówię, a na przykładzie magicznej uroczystości Karoliny i Kamiara, opowiem co nie co o kuluarach współpracy w organizacji ślubu i wesela z dala od domu!

Rozmowy o Wielkim Dniu początkiem pięknej realizacji w Oranżeria Suchary

Już od pierwszego kontaktu z Młodą Parą wiem, że czeka mnie kolejna niezwykła przygoda. Niebanalne pomysły na uroczystość, możliwość wcielenia w życie marzeń o bajkowym ślubie, poszukiwanie idealnej lokalizacji, słowem dopracowywanie szczegółów i szczególików to kreatywny proces, któremu za każdym razem oddaję się bez reszty. Nie inaczej było w przypadku zamieszkujących na co dzień w Szwecji Karoliny i Kamiara, którzy zapragnęli świętować swoją miłość w gronie rodziny i przyjaciół w bliskich ich sercu okolicach Bydgoszczy. Narzeczeni zaplanowali formalną uroczystość zaślubin w Skandynawii, jednak romantyczny ślub humanistyczny i huczne wesele nie mogły odbyć się nigdzie indziej – tylko w Polsce!

Młodym marzyła się plenerowa uroczystość blisko natury, dlatego wśród propozycji miejsc szytych na miarę uwzględniłam m.in. magiczny obiekt Oranżeria Suchary – ostatecznie to właśnie na tę lokalizację się zdecydowali. Narzeczeni obdarowali mnie ogromnym zaufaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna, dlatego tym większa rozpiera mnie dumna na myśl o cudownym efekcie, który udało nam się uzyskać pomimo dzielących nas kilometrów.

Jak mogłam pomóc jako konsultantka ślubna La Vinci?

Pary planujące ślub na odległość mogą liczyć na moje wsparcie w każdej kwestii związanej zarówno z organizacją ceremonii zaślubin, jak i wesela. Po określeniu preferencji oraz potrzeb Karoliny i Kamiara wskazałam im propozycje miejsc, w których może odbyć się uroczystość, rekomendowałam najlepszych usługodawców, wspierałam ich na każdym etapie planowania, dzieliłam się pomysłami i opowiadałam o bieżących trendach weselnych. Dopasowując detale zgodnie z życzeniem Młodej Pary pomagałam w stworzeniu koncepcji dekoracji, koordynowałam całe przygotowania, stworzyłam scenariusz uroczystości, rozliczyłam się z usługodawcami, a w dniu uroczystości czuwałam nad spokojnym i bezstresowym przebiegiem wydarzenia. Młoda Para i jej najbliżsi mogli skupić się na celebrowaniu tych wyjątkowych chwil – ja zajęłam się całą resztą!

Nieformalna ceremonia,
czyli kilka słów o ślubie humanistycznym

Karolina i Kamiar oficjalny ślub wzięli w Szwecji, dlatego w Polsce postawili na ślub humanistyczny. Ceremonie tego rodzaju z roku na rok zyskują na popularności, bowiem pozwalają hucznie celebrować zaślubiny w dogodnej dla rodziny i bliskich Młodej Pary lokalizacji. Atutem tej formy ślubu jest ogromna swoboda w celebracji miłości. Młodzi zyskują czas i przestrzeń na romantyczne złożenie przysiąg małżeńskich, wplecenie wyjątkowych gestów jak wiązanie wstęg miłości czy zapalenia świecy symbolizującej jedność, ale i okazję do zaproszenia nietypowych gości. Na ślubie Karoliny i Kamiara towarzyszył im ukochany pies – Freja, która podobnie jak pozostałe druhny zaprezentowała się w różowej kreacji. Cała ceremonia zyskała tym sposobem niepowtarzalny urok, a słodki widok pupila i szczęśliwych Nowożeńców rozczulił wszystkich obecnych.

Prosto i z klasą.
Porozmawiajmy o magii dekoracji

Jednym z elementów, które najbardziej kocham w organizacji uroczystości dla moich cudnych Młodych Par jest aranżacja dekoracji. To one tworzą klimat wydarzenia i wprawiają wszystkich obecnych w odświętny nastrój. Wybrana na zaślubiny oraz wesele Karoliny i Kamiara Oranżeria daje w tym aspekcie niemal nieograniczone możliwości! Spośród licznych inspiracji, Młodzi wybrali klasykę gatunku, czyli połączenie granatu i złota dopełnione subtelną kolorystyką kremowo-różowych kwiatów, które w królewskich wnętrzach stworzyły elegancki i wyrafinowany efekt. Dekoracja florystyczna wzbudzała podziw również ze względu na jej bajeczną formę – łuki kwiatowe wyrastające nad stołem gości stały się kropką nad i całej kompozycji.

Tort, jakiego jeszcze nie było!

Kultowy serial „Gra o tron” raczej nie zachęca do organizacji uroczystości weselnych (wszak w większości nie kończą się one tam zbyt szczęśliwie), niemniej dla ogromnych fanów serii – Karoliny i Kamiara – postanowiliśmy w oprawę wydarzenia wpleść namiastkę świata George R. R. Martin’a w postaci imponującego tortu! Pracownia Tortów wyrzeźbiła dla nas prawdziwy majstersztyk – ogromnego Smoka, który przysiadł na jednym z tortowych kręgów. Weselny deser zrobił na zebranych oszałamiające wrażenie, a przy okazji stał się kolejnym spełnionym marzeniem Młodej Pary!

Ach co to był za dzień…

Huczne wesele, goście z całej Polski i świata, przepiękne połączenie kultur, moc niezwykłych wrażeń i szczęście na twarzach Nowożeńców – ciężko opisać słowami emocje, które towarzyszą mi na myśl o tej cudownej uroczystości. Organizacja ślubów i wesel to moja pasja, a tak udane realizacje sprawiają, że z tym większą przyjemnością przystępuję do kolejnych. Dziękuję za ogromne zaufanie, którym obdarzyli mnie i moją agencję ślubną La Vinci Karolina i Kamiar – to dla mnie prawdziwy zaszczyt i wyróżnienie. Niezmiernie cieszę się również z faktu, iż już po raz kolejny miałam okazję współpracować z bajecznym obiektem weselnym – Pałacem w Sucharach.

Jeżeli i Wy – moi Kochani Narzeczeni pragniecie z moją pomocą zaplanować swój Wielki Dzień – zapraszam z całego serca! Obiecuję, że będzie pięknie!

Ania z La Vinci Wedding

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł i chcesz zobaczyć więcej, zapraszam do przeczytania kolejnego artykułu na temat uroczystości, którą zorganizowałam w Oranżerii Pałac Suchary zajrzyj tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *