O Nas

Z pasją zrealizuję Wasz wyśniony ślub i przyjęcie weselne

Jestem miłośniczką organizacji i planowania wszelkiego rodzaju, dlatego zakładając La Vinci spełniam się w swojej największej pasji. Uwielbiam piękne detale, nienaganną estetykę i niebanalną stylistykę, dlatego praca jako konsultantka ślubna sprawia mi wiele radości. Uroczystości ślubne od zawsze niebywale mnie wzruszały, dlatego szczęśliwe historie miłości przyszłych Nowożeńców, pragnę oprawiać w wyjątkowe ramy – tworząc realizacje ślubów i wesel z sercem oraz pełnym zaangażowaniem.

Jako ekspert, organizatorka ślubów i wesel, miałam okazję współtworzyć wiele niezwykłych uroczystości. Każdą z nich wspominam wyjątkowo przyjemnie, a moi Kochani Państwo Młodzi (obecnie w wielu przypadkach już pary z kilkuletnim stażem) mieli okazję spełnić swoje ślubne marzenia. Kocham wyzwania, dlatego też uwielbiam organizować nietypowe śluby w plenerze, nietuzinkowe wesela pod gołym niebem, w wyjątkowych zakątkach i o osobliwej stylistyce, jednak chętnie stawiam również na tradycję i ponadczasową klasykę.

Głównym zadaniem, które konsekwentnie realizuję z moim zespołem jako konsultantka ślubna, jest realizacja uroczystości, które będą szyte na miarę marzeń przyszłych małżonków oraz ich gości. Nieustannie śledzę trendy ślubne, aktywnie biorę udział w szkoleniach branżowych i stale udoskonalam się w swojej pasji, aby móc kreować i realizować niepowtarzalne koncepcje. Moją pracę doceniło prestiżowe Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, którego jestem dumnym członkiem. Podstawowym obszarem na którym działa moja agencja ślubna La Vinci jest Bydgoszcz ( kujawsko-pomorskie), Toruń (kujawsko-pomorskie) oraz Poznań (wielkopolskie), jednak z wielką chęcią podejmuję się również organizacji niezwykłych uroczystości na terenie całej Polski.

konsultantka ślubna
Anna Kołaczek – LA VINCI