Restauracja Czosnek i OliwaNiezwykły ślub i industrialny klimat weselaKlaudia i Mateusz

PRZEPIS NA EKSPRESOWY ŚLUB, CZYLI NIEZWYKŁA PRZYGODA Z KLAUDIĄ I MATEUSZEM

Organizacja ślubów i wesel zajmuje z reguły sporo czasu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wymarzoną ceremonię w 3 miesiące! Jako doświadczona konsultantka ślubna La Vinci miałam już niejedną okazję zorganizować ekspresowy ślub i wesele, a to zrealizowane dla Klaudii i Mateusza udało się wyjątkowo. Sekretem udanego ślubu i wesela tego typu jest przede wszystkim doskonała organizacja oraz sprawdzeni podwykonawcy, dzięki którym każda uroczystość musi się udać.

Ceremonia ślubna – Klaudii i Mateusza odbyła się w urzekającym Bydgoskim kościele powołania Świętej Trójcy. Po zaślubinach, nowożeńcy wraz z gośćmi udali się do pobliskiego lokalu „Czosnek i oliwa”, który zachwycił przybyłych niebywałym industrialnym charakterem, a także wyborną kuchnią, pełną przysmaków cenionych przez mieszkańców naszego miasta.

Sama w sobie sala weselna umieszczona na piętrze urzekała przytulnością. Do dyspozycji gości, był doskonały barman serwujący wyborne drinki, a na antresolach rozstawiono aromatyczne bufety kawowe z całą gamą słodkości. W oranżerii – sali przeznaczonej do tańca – goście mogli świętować niezwykły dzień Młodej Pary do białego rana. Cała aranżacja wnętrza, w tym stylowe dekoracje, wniosły do uroczystości niebywały nastrój, który łącząc nowoczesność z elegancją zachwycił wszystkich.

Urzekający klimat za sprawą dodatkowych atrakcji.

Każde wesele dzięki mojemu wsparciu zyskuje nutę niezwykłości i niepowtarzalności, nie inaczej było na ekspresowym ślubie Klaudii i Mateusza. Dla gości zorganizowałam fotobudkę, w której z pomocą aparatu Instax, każdy mógł zrobić sobie zabawną fotografię. Umieszczone w ramkach zdjęcia stały się niesamowitą pamiątką dla nowożeńców – księgą gości, która pomoże powracać do tych wspaniałych chwil. Dodatkową atrakcją były również wypuszczone w niebo białe balony, na których goście spisali najlepsze życzenia dla Młodej Pary.

Uwielbiam realizacje, które są wyzwaniem, dlatego z pewnością zapamiętam niesamowite wydarzenie Klaudii i Mateusza na długo!