Restauracja Czosnek i OliwaIndustrialne wesele Klaudii i MateuszaKlaudia i Mateusz

PRZEPIS NA EKSPRESOWY ŚLUB I Industrialne Wesele

Organizacja ślubów i wesel zajmuje z reguły sporo czasu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wymarzoną ceremonię w 3 miesiące! Jako doświadczona konsultantka ślubna La Vinci miałam już niejedną okazję zorganizować ekspresowy ślub i wesele. A więc i to zrealizowane dla Klaudii i Mateusza udało się wyjątkowo. Sekretem udanego ślubu i wesela jest przede wszystkim, doskonała organizacja, oraz sprawdzeni podwykonawcy. Bo dzięki nim oraz dobrze napisanemu scenariuszowi, każda uroczystość musi się udać.

Ślub w kościele pw. Świętej Trójcy

Ceremonia ślubna – Klaudii i Mateusza odbyła się w urzekającym Bydgoskim kościele powołania Świętej Trójcy. Po zaślubinach, nowożeńcy wraz z gośćmi udali się do pobliskiego lokalu „Czosnek i Oliwa”. Jak należało się spodziewać lokal zachwycił przybyłych na uroczystość gości, swym niebywałym industrialnym charakterem, a także wyborną kuchnią. Jest to kuchnia pełna przysmaków cenionych przez mieszkańców naszego miasta.

Sala weselna umieszczona na piętrze w restauracji Czosnek i Oliwa urzekła wszystkich. Ale nie wszyscy wiedzą, że jest zaprojektowana przez znanego Bydgoskiego artystę projektanta-malarza Rafała Mikułowskiego, To nic dziwnego, że goście wchodząc do tego niezwykłego miejsca z zaciekawieniem rozglądali się po wnętrzu.

Wesele w industrialnych wnętrzach

Aby w pełni zadba swoich gości, Para Młoda zdecydowała się na usługę barmańską. Tak więc do dyspozycji był doskonały bar serwujący wyborne drinki, a na antresolach rozstawiono aromatyczne bufety kawowe z całą gamą słodkości. W sali zwanej oranżerią – w tym przypadku przeznaczonej do tańca – goście mogli świętować niezwykły dzień Młodej Pary do białego rana. Cała aranżacja wnętrza, a w tym stylowe dekoracje, wniosły do uroczystości niebywały nastrój. Ponieważ właśnie na tym zależało Parze Młodej aby połączyć nowoczesność z elegancją.

Urzekający klimat za sprawą dodatkowych atrakcji.

Każde wesele dzięki mojemu wsparciu zyskuje nutę niezwykłości i niepowtarzalności, nie inaczej było na ekspresowym ślubie Klaudii i Mateusza. Dla gości zorganizowałam fotobudkę, w której z pomocą aparatu Instax, każdy mógł zrobić sobie zabawną fotografię. Umieszczone w ramkach zdjęcia stały się niesamowitą pamiątką dla nowożeńców – księgą gości, która pomoże powracać do tych wspaniałych chwil. Dodatkową atrakcją były również wypuszczone w niebo białe balony, na których goście spisali najlepsze życzenia dla Młodej Pary. Chce Wam opowiedzieć o pięknym torcie. To dzieło sztuki jest wielkim kompromisem, romantycznego, eleganckiego tortu weselnego z nowoczesną formą. Natomiast na drugiej stronie tortu umieszczono postacie z serii Avenger.

Uwielbiam realizacje, które są wyzwaniem, dlatego z pewnością zapamiętam niesamowite wesele Klaudii i Mateusza na długo! Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej uroczystość, autorem zdjęć jest https://vivacolor.pl

Jeśli chcecie obejrzeć więcej zdjęć dekoracji zapraszamy tu:https://lavinciwedding.pl/industrialne-wesele/