Herbarium Hotel&SPAUkwiecone wesele w Herbarium [email protected]Urszula i Piotr

Sielskie przyjęcie weselne w Herbarium Hotel&SPA

Czerwiec to wyjątkowo urokliwy miesiąc, w którym śluby są wprost niezwykłe. W tym okresie natura jest już w pełnym rozkwicie. I może dlatego właśnie, ten miesiąc jest jednym z najczęściej wybieranych przez Pary Młode na śluby i wesela.

Z całą pewnością organizacja tej uroczystości weselnej przysporzyła mi wiele radości i wzruszeń. Ponieważ Urszula i Piotr zgłosili się do mnie na kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu. Z całą pewnością miałam odpowiedni zapas czasu, by zorganizować ich uroczystość marzeń. Ze względu na fakt, iż Urszula przekazała mi bardzo jasne wytyczne jak wyobrażają sobie swój ślub i wesele, moim celem było zrealizować jej marzenia jak najlepiej. Panna Młoda marzyła o ceremonii i weselu ozdobionym niezliczoną ilością kwiatów. Zieleń i kwiaty miały być to być luźne, kolorowe, a zarazem zwiewne kompozycje kwiatowe. Efekt jaki chcieliśmy osiągnąć, to taki jakby kwiaty zerwano przed chwilą z pobliskiego ogrodu.

Ogrodowe dekoracje w eleganckiej formie

Jako konsultantka ślubna, staram się by marzenia Panny Młodej zrealizowane zostały w 100%. Oprawa florystyczna tego przyjęcia weselnego zachwycała nawet najbardziej wybredne gusta. Rozwiane dekoracje kwiatowe, które w swej lekkiej formie z pozoru niedbale dobrane, były prawdziwą perłą dekoracyjną. Aby dopełnić efektu sielskości, na sali weselnej na gości czekał wystrojony w kwiaty piękny, staroświecki bufet. Na bufecie ustawiliśmy piramidę z makaroników, oraz słodkości wszelkiego typu. Podczas przyjęcia goście chętnie sięgali po przysmaki prosto z romantycznego bufetu. Candy Bar cieszył nie tylko oko, ale i podniebienie.

Wyjątkowa ścianka za stołem Pary Młodej

W Hotelu Herbarium w sali weselnej zawieszone jest całkiem sporych rozmiarów lustro. Z pewnością nie jest to, najfajniejszy element dekoracyjny tej sali. Jednak udało mi się znalazłyśmy sposób, by owo lustro dodało blasku dekoracjom. W efektowny sposób skierowano światło na tafle, dzięki czemu zmienił się zupełnie kolor szkła. Dekoratorki ozdobiły ramę lustra zielenią i kwiatami, które pięły się po złotych kręgach nad stołem Pary Młodej. Spełnienie marzeń Urszuli i Piotra, o zorganizowaniu ślubu i wesela w konwencji iście sielankowej, było czystą przyjemnością. Tego typu dekoracja jest bliska memu sercu, z pozoru przypadkowa lecz zapewniam Was, że wszystko co stworzyłam tego dnia, było bardzo przemyślną koncepcją.

Jeśli chcesz obejrzeć inna naszą realizację z Herbarium [email protected] zajrzyj tu: https://vivacolor.pl/wesele-w-hotelu-herbarium/