Herbarium Hotel&SPAKwiatowy zawrót głowy, piękne ogrodowe przyjecie weselne.Urszula i Piotr

Ukwiecone przyjęcie weselne Uli i Piotra w Herbarium Hotel & SPA

Czerwiec to wyjątkowo urokliwy miesiąc, w którym śluby są wprost niezwykłe. W tym okresie natura jest już w pełnym rozkwicie. I może dlatego właśnie, ten miesiąc jest jednym z najczęściej wybieranych przez Pary Młode na śluby i wesela.

Urszula i Piotr zgłosili się do mnie na kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu. Z jasną informacją jak wyobrażają sobie swój ślub i wesele. Panna Młoda marzyła o ceremonii i weselu ozdobionym niezliczoną ilością kwiatów. Najchętniej, aby to były luźne kolorowe kompozycje kwiatowe, niczym zerwane przed chwilą z pobliskiego ogrodu.

Jako konsultantka ślubna, zadbałam o to, by marzenia Panny Młodej zrealizowane zostały w 100%. Oprawa florystyczna tego przyjęcia weselnego zachwyciła nawet najbardziej wybredne gusta. Oprócz zdumiewających dekoracji kwiatowych, na weselu pojawiła się piękny staroświecki bufet. Na tym niezwykłym meblu, ustawione zostały przysmaki, i bukiety z kwiatami. Staroświecki bufet i kwiaty – osiągnęliśmy iście sielski efekt. Candy Bar cieszył nie tylko oko, ale i podniebienie. Zwieńczeniem słodkiego bufetu była piramidka z Macaraników, która górowała nad pozostałymi przysmakami.

Spełnienie marzeń Młodej Pary, o zorganizowaniu ich ślubu i wesela w iście sielankowo, dziewczęcej konwencji było czystą przyjemnością. A oto efekty naszej pracy.