Zamek w GniewieGala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek GniewKonsultantka Ślubna -Anna

Tej jesieni nastąpił bardzo miły, dla mojej agencji ślubnej przełom. Otrzymałam wyróżnienie, które napawa mnie ogromną radością i dumą. Zostałam zaproszona do przystąpienia do prestiżowego Stowarzyszenia Polskich Konsultantów Ślubnych.

W poczet stowarzyszenia  wchodzą jedne z najlepszych agencji wedding plannerskich w Polsce. Podczas kilkudniowego i pobytu na Zamku w Gniewie, gdzie odbyło się walne zgromadzenie stowarzyszenia, wymienialiśmy się uwagami na temat organizacji ślubów i przyjęć weselnych które odbywają się w całej Polsce.

 Przynależność do stowarzyszenia to wyróżnienie ale i zarazem obowiązek, ponieważ Stowarzyszenie ma na celu propagowanie najlepszej jakości usług wedding plannerskich, integrowanie firm świadczących usługi kompleksowej organizacji uroczystości ślubno-weselnych, oraz dbanie o najwyższy standard świadczonych usług  na rzecz Par Młodych.

Podczas pobytu na Zamku w Gniewie brałam udział nie tylko w obradach Stowarzyszenia. W tym roku przypadła kolejna rocznica powstania Stowarzyszenia, i z tej okazji PSKŚ zorganizowało wspaniałą Galę z okazji 10-lecia.

Na gale zaproszono ponad 200 gości z całej Polski, których uhonorowano certyfikatami PSKŚ – certyfikaty przyznawane usługodawcą ślubnym, którzy w danym roku kalendarzowym zostali nominowani przez wedding plannera za świadczenie usług na najwyższym poziomie.  Po wręczeniu certyfikatów przyszedł czas na świętowanie, goście obejrzeli spektakularny pokaz pirotechniczny, rozkrojony został gigantyczny tort, obejrzeliśmy pokaz sypania piaskiem. Podczas tego wieczoru nie zabrało wspaniałej muzyki, zagrał zespół grający na żywo oraz DJ puszczający muzykę mechaniczna. Nie zabrało atrakcji w postaci barmanów którzy nie tylko serwowali wspaniała drinki, ale również wykonali świetny pokaz barmański. Każdy z gości mógł skorzystać z okazji i wziąć udział w stylizowanej sesji zdjęciowej oraz filmowej  Zabawa trwała do białego rana. Gala PSKŚ była weselem w którym Parą Młodą był konsultant ślubny.

Oto zdjęcia z tego wydarzenia.

Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 007galapsk 7
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 008galapsk 8
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 009galapsk 9
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 027galapsk 10
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 029galapsk 11
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 030galapsk 12
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 031galapsk 13
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 032galapsk 14
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 025galapsk 33
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 039galapsk 34
Gala Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych -Zamek Gniew 040galapsk 35